2737
2739
عنوان

چجوری آفرودیت باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 5346 بازدید | 71 پست
آهان چه جالب متوجه شدم پس از اساس این آزمونا غلطن چون جنسیت رو جدا میکنن

والا در مورد آزمون ها دقیق نمیدونم ولی یه مدرس ارکتایپی بود می گفت ازمون های نت درست نیستن.  یه بارم تو همین نی نی سایت دیدم یه لینکی گذاشته بودن خانما میرفتن تست میردن اکثرا افرودیت شدن😃 کلا به نظرم فقط شناخت ارک تایپ ها مهمه و اینکه بدونی کدوم به درد چی میخوره مثلا موقع نگهداری از فرزند دیمیتر بالا بیاد سر کار اتنا. وقتی یه جایی میخوای از حقت دفاع کنی ارتمیس و .... همه شون سر جای خودشون خوبن همه شون هم نکات منفی دارن که باید ترکشون کنیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ارزش نداره میخوای افرودیت واقعیو بشناسی بزار بگم اولا که افرودیت ها از نطر جنسی خیلی فعال اند ...

ویژگی پرسفون میگی عزیزم

نامه ای به ادم های سمی زندگیم:نبودنت؛آرامشی دارد که مپرس! 👋
ویژگی پرسفون میگی عزیزم

وابسته، مستعد رشد، گیج و گنگ در تصمیم گیری

پرسفون اون دختر خامیه که هنوز به اگاهی نرسیده ولی استعداد رشدش از همه کهن الگوها بیشتره

اغلب دختر های جامعه ها پرسفونن و این چیز بدی نیست اصلا فقط باید رو رشدش کار کنه

2731
وابسته، مستعد رشد، گیج و گنگ در تصمیم گیری پرسفون اون دختر خامیه که هنوز به اگاهی نرسیده ولی استعدا ...

مرسی گلم

نامه ای به ادم های سمی زندگیم:نبودنت؛آرامشی دارد که مپرس! 👋
نه ارزش نداره میخوای افرودیت واقعیو بشناسی بزار بگم اولا که افرودیت ها از نطر جنسی خیلی فعال اند ...

البته عزیزم آفرودیتی که آتنا آرتمیس یا هرای بالایی داشته باشه تنوع طلبی ش و میلش به بودن با چند نفرو کنترل می کنه اینا برای یه آفرودیت خالصه، آفرودیت های کنترل شده که آرکتایپ هایی دارن که با اونا متعادل میشن هم داریم

خیر بنده هر چی تست دادم و ویژگی‌ها رو تا حالا خوندم آفرودیت هستم، به گفته بقیه چه دختر و چه پسر خیلیییی جذاب و دوست داشتنی هستم، نیاز جنسی زیادی دارم ولی چون به عواقب رابطه جنسی قبل از ازدواج فکر میکنم سمتش نمیرم، هر جا میرم چه خیابون باشه چه مطب دکتر و چه دانشکاه مردها و پسرهای زیادی سمتم میاد و سر صحبت رو با من باز میکنن، خیلی شاد و خجسته هستم و در لحظه زندگی میکنم، و همیشه تو همه چیز خودم رو اولویت قرار میدم و اگر طرف مقابل حتی دیر پیامم رو دیر سین کنه میتونم به راحتی از زندگیم حذفش کنم و هیچ پشیمونی و یا دلتنگی نخواهم داشت، به گفته بقیه هر جا میرم یک درخششی دارم که همه دوست دارن با من ارتباط برقرار کنن، پس نتیجه میگیریم ویژگی های آفرودیت خوب نه بلکه عااااالیه و شما آفرودیت رو بد شناختی، آفرودیتی که وجدان داشته باشه هم هست و آفرودیت بودن به معنای هرزه بودن نیست. لطفا با نظر اشتباه دادن بقیه رو از چیزی که هستن و با اون بدنیا اومدن شرمنده نکنید، با تشکر

باشه تو خوبی 

کامنت هاتون رو خوندم شما با نوشتن آنچه در ذهنتان می‌گذرد، بی سوادی و کوته فکریتون رو فریاد زدید، خنده داره چون حق به جانب هم صحبت می‌کنید......

فقط احمق ها حق به جانب هستند

2740

من کهن الگوی مردونه خیلییی بیشتر بهم میخورد

هرمس اش 

خیلییی دقیقا خود من بود

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡
الان تا کمربند آبی اومدم بالا😭 عشقمم کلی خوشش میاد ورزشکارم تو هنرم هیچ استعدادی ندارم میدونی می ...

تروخدا این مسخره بازیا چیه

اشتباهات شخصیت _خودتو_ ببین حل کن

وای .

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡

من افرودیتم‌ ینی

پس چرا با همه رابطم بده  

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون