2737
2734
عنوان

چجوری آفرودیت باشم

5346 بازدید | 71 پست

آقا من یه دوست دارم

ظاهرش معمولیه ها

ولی همه میگن چقدر خوشگله چقدر فلااان همه پسرا عاشقشن 

بعد من از نی نی سایت متوجه شدم آفرودیته

چجوری آفرودیت باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید واقعا خوشگله به نظر تو معمولیه

مثلا زیبا کرمعلی به نظر من معمولی و نچسبه ولی همه میگن خیلی خوشگله 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
2731
شاید واقعا خوشگله به نظر تو معمولیه مثلا زیبا کرمعلی به نظر من معمولی و نچسبه ولی همه میگن خیلی خوش ...

زیبا کرمعلی ک واقعا خیلی خوشگله

ولی این متوسطه میدونی کلا از رفتارش متوجه شدم آفرودیته

2740
اگرچه میگن اکتسابیه ولی به نظر من واقعا ذاتیه ، یعنی کسی هم اگر بخواد تلاش کنه افرودیت باشه قشنگ مشخ ...

حالا افرودیت خالص ک نه یکم افزایش بدم🤦‍♀️

زیبا کرمعلی ک واقعا خیلی خوشگله ولی این متوسطه میدونی کلا از رفتارش متوجه شدم آفرودیته

رفتارش چطوریه؟

بعید میدونم اکتسابی باشه 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
2706