2737
2739
یواش یواش بهتر میشی.تا دوباره باردار نشی حالت به قبل برنمیگرده اما الان طبیعیه.زودتر برو دنبال کارهات و آزمایشاتو... تا دوباره اقدام کنی.من الان که 32هفتم هست بازم یاد سقطام میوفتم اعصابم خراب میشه
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من دلیلش معلوم شد مشکل انومالی بود و انعقاد خون هم داشتم.من سه ماه بعد اقدام کردم.جون تو هفته7 . 13 بود
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
خواهش میکنم.هفته7رو با قرص بدون کورتاژ.اما13هفته رو با قرص بقایا موند مجبور به کورتاژ شدم.
2740
حتما میتونی اصلا استرس نداشته باش.خدا رو در نظر داشته باش.یه سقط مهم نیست
منم خیلی افسرده شدم تازه من لولمو از دست دادم که شانس بارداریمو خیلی کم کرده و مجبور بودم شش ماه صبر کنم برای بارداری بعدی. من سزارین شدم و شکمم هم پاره شد و دو روز بیمارستان بودم با دردای بعدش به مرور خوب میشی مثل بقیه نمیگم بهش فکر نکن چون میدونم نمیشهُ ولی همش انرژی مثبت به خودت بده سعی کن مطالعه کنی درباره اینکه چطوری میشه خودتو تقویت کنی تا دیگه این اتفاق نیفته
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
من هفته هفت بودم ولی همونم دیر شده بود بچه من کاملا سالم بود و سفت چسبیده بود بهم حتی قلبشم میزد ولی بجای رحم تو لوله گیر کرده بود و شده بود بارداری خارج رحمی تیکرمو میبینی؟ تازه زدمش، باید همین روزا به دنیا میومد من این ماه یه تخمک خوب سمت راستم داشتم ولی چون این سمت لوله ندارم پس این ماه شانس بارداری ندارم ببینم ماه دیگه چی میشه ، اگه سمت چپ فعال نشد باید دارو بخورم
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
نه گلم این چه حرفیه من اگه فراموش کرده بودم که تیکر نمیزدم ولی واقعا الان خدا رو شکر میکنم حس میکنم اگه همون موقع خدا بچه بهم میاد شاید زیاد قدرشو نمیدونستم و اینکه شاید اون موقع واقعا صلاحم نبوده در ضمن میگن سقط معمولا موقعی اتفاق میفته که جنین مشکل کروموزومی داره پس تو هم خدا رو شکر کن، انشالله سه ماه دیگه یه بارداری سالم خواهی داشت من که بچم هیچ مشکلی نداشت خودم لولم مشکل داشت که بچه بیچاره گیر کرده بود توش
2706