2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من هیچ وقت یادم نمیره ماردری و که خودکشی کرد و پسر 7سالش آخخرین لحضات زندگی مادرو باحسرت نگاه میکرد و وقتی مادرش ایست قلبی کرد به زور اون بچه رو از اتاق بیرون بردیم اما مطمئنم از نگاههای اون بچه که هیچ وقت مادر ضعیفش رو نمیبخشه
امام صادق(ع) فرمود:
کسی که عمدا خود را بکشد، برای همیشه در آتش جهنم خواهد بود؛
چون خدای تعالی فرموده است: <ولاتقتلوا انفسکم ان‌الله کان بکم رحیما و من یفعل ذلک عدوانا و ظلما فسوف نصلیه نارا و کان ذلک علی‌الله یسیرا>

یعنی: خودتان را نکشید، همانا خداوند نسبت به شما مهربان است و هرکس از روی دشمنی و ستمگری چنین کاری کند ‌‌... [ یعنی خود را آلوده خوردن اموال دیگران به ناحق سازد و یا دست به انتحار و خودکشی بزند ]‌‌‌‌ پس او را به زودی در آتش دوزخ درآوریم و این کار برای‌خدا آسان است.

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﮐﺸﯽ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺍﻭﻥ ﺩﻧﯿﺎ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﻧﺪﺍﺭﻩ
ﻫﻢ ﺍﯾﻦ ﺩﻧﯿﺎ ﺗﻮ ﺧﺮﺍﺏ ﻧﮑﻦ ﻫﻢ ﺍﻭﻥ ﺩﻧﯿﺎ
یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم 
اما خیلی اموزنده بوده ! 
2740
دیروز خواهر شوهرم داد گاه داشت رفته وسط خیابون دم دادگاه اونا
داده بیداد
آقای..... بیا ببینم
اگه دخترت طلاق بگیره بلایی سر رضا میارم که.....
شکایتم آماده اس
قاضی هم آشنامه
تو اطلاعاتم آشنا دارم
خدایا به خاطر همه ناشکریام منو ببخش
صدف جان اینقدر بی تابی نکن
اگر به پدرت به چشم مریض نگاه کنی اینقدر احساس تنفر و خشم ازش نداری
همیطور که یکی بیماری جسمی می گیره دست خودش نیست دمای بدنش بالا میره و هزیون می گه ایشون هم روحش مریضه بیشتر اعمالش ناخودآگاهه!
دعا بخون زندگی روزمرتو داشته باش نشین فکر خیال بکن
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
پدر خودتو پسرتو در میارم
رضا نمیخواست بهم بگه
اتفاقی شنیدم
اینو شنیدم دیگه حال خودم نبودم فقط رفتم تو آشپزخونه
چی میخواد از جون ما
ای خدا
خدایا به خاطر همه ناشکریام منو ببخش
2706