2737
2734
سلام بچه ها من همیشه قبض موبایلمو به موقع میدم ... با اینکه ماهیانه ده تومن سرویس اینترنت میگیرم ولی قبضام بیشتر از 20 - 30 تومن نمیشه . الان همراه اول پیامک داده که 148 هزارتومن برات قبض اومده برو پرداخت کن وگرنه قطع میشه!!

شاخ دراوردم رفتم تو سایتش 100 هزار تومن فقط ارزش افزوده اومده !! من قبضامو تا آخر آبان پرداخت کردم

کسی میدونه این ارزش افزوده چیه؟
برا منم روزی 250 می اومد زنگ بزن 9990 با خط خودت باهاشون صحبت کن واست پرونده تشکیل میدن و یه شماره تیکت بهت میدن بعدش هم غیرفعالش میکنن
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
میگن شما یه اس ام اس واسه شماره هایی مثل فال و قران و این چیزا فرستادی
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من بدترررررررررررررررر همیشه 15 تومن بود الان یه ماه 30 تومنه 2 ماهه 60 تومنننننننننننننننننننننننن
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
2742
زنگ زدم میگه سرویس پیامکی فعال کردی! گفتم چه خبره نهایتا روزی ٥-٦ تا برام میاد دیگه ١٠٠ هزارتومن تو ٤٥ روز فقط برای دو تا سرویس پیامکی؟!! میگه پس معوقه داشتی! گفتم چه معوقه ای ؟! من هر دوره به موقع میدم و هر دوره از این جایزه های مسخره بابت پرداخت به موقع بهم میدین! میگه باید بری مخابرات پیگیری کنی!
lمینا جان بهترین کار اینه که بری یه دفتر امور مشترکین ازش بخوایی پرداختی هاتو چک کنه اگه مسئله ای باشه میگن بهت
آدمها آنقدر زود عوض می شوند،آنقدر زود که تو فرصت نمیکنی به ساعتت نگاهی بیندازی و ببینی چند دقیقه بین دوستی ها تا دشمنی ها فاصله افتاده است!