2733
2734
عنوان

کیترینگ خوب واسه تولد میخوام

2015 بازدید | 17 پست
یه کیترینگ خوب واسه تولد دخترم میخوام که همه کارارو خودش بکنه. تم هم داشته باشه. میخوام همه چیز داشته باشه میز و صندلی وپذیرایی وشام و میوه و ظروف و دیگه همه چیز دیگه . لطفا اگر میشناسین بهم معرفی کنید. ممنون میشم
هلیای عزیزم زندگی با ورود تو رنگ و بوی دیگه ای داره. دوست دارم عشقم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نسترن جان بالاخره تصمیم گرفتی واسه دخترت تولد بگیری. اگه اشتباه نکنم تولد یک سالگیشه . خیلی مردد بودی.درسته؟منم هنوز تردید دارم که واسه آویسا تولد بگیرم یا نه.
بیزار باش از معشوقی که اسم هرزگی هایش را بگذارد "آزادی" / اسم نگرانی هایت را بگذارد " گیردادن"/ و برای بی تفاوتی هایش " اعتماد داشتن به تو" را بهانه کند.....
بابا شما ها خیلی با کلاسید....کترینگ واسه تولد....چند سالشه این وروجک...به همون شرکتایی که کترینگ عروسی دارن بگو....من شنیدم سرزمین عجایب تولد میگیره..احتمالا خدا تومن میشه....
2738
من هر کدومو جدا گذفتم البته که غذاشو خودم درست کردم ولى تو سایت فکر کنم کاربرى صبااااااااا رو برو تو سایتش دوستم همه چى ازشةن گفته بود براى تولد البته اگر هم نمیخوایى تو خانه باشه چند جا هست که همه کارو خودشون میکنن شما مثل مهمون میرین یگو کدوم سمتى بهت بگم
قبول انواع سفارشات فینگرفود - دسر و غذاهاى ایرانى و فرنگى پذیرفته میشود. ٠٩٠١٠٩٤٥٤٠٥
تولد یک سالگیشه. میخوام اگه بشه همه چیزارو از یه جا بگیرم که دیکه با چند نفر نخوام در تماس باشم اینجوری راحتترم. دنبال جا هستم البته جای ارزون که تو خونه نگیرم زندگیم به هم نریزه. ما میرداماد هستیم
ممنون که راهنمایی کردید
هلیای عزیزم زندگی با ورود تو رنگ و بوی دیگه ای داره. دوست دارم عشقم
نسترن جون سمت فرشته مهدکودک همبازى هست فقط مادر و دوک رو میگیره غذا هم در حد اسنک هست با کیک و موسیقى همه چى برا بیست تا بچه حدود یک تومان
زعفرانیه هم مهدکودک قصه من حدود فکر کنم دو میگیره
پالیم هم باید بگیره اون رو نمیدونم
قبول انواع سفارشات فینگرفود - دسر و غذاهاى ایرانى و فرنگى پذیرفته میشود. ٠٩٠١٠٩٤٥٤٠٥
2706