2737
2739
عنوان

نظرتون درباره اسم علی چیه ؟

7612 بازدید | 56 پست
تا هفته پیش فکر میکردم نی نیم دختره و همش دنبال اسم دختر بودم..اما رفتم سونو و معلوم شد پسره.من عاشق اسم علی هستم گرچه تو فامیل شوهرم چند تا هستن با این اسم اما نمی تونم به اسم دیگه ای فکر کنم..بنظرتون خوبه ؟
به بی نصیبی من کس به روزگار مباد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم عاشق اسم علی هستم. خیلی اسم زیباییه. به تکراری بودنش توجه نکن. فوقش یکی دوماه بهت گیر بدن. بعدش عادت میکنن
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
2742
بهترین اسم دنیاست من اشتباه کردم قبلا به هه گفتم اسم علی خیلی دوست دارم و چون اسم بابام بود میخوام بزارم رو پسرم جاریم سریع اسم بچشو که زودتر از پسر من دنیا اومد گذاشت علی منم توجه نکردم گفتم من جلوتر گفته بودم گذاشتم علی
خدایا به خاطر همه چیز شکرت
2738
راستش همسرم زیادمذهبی نیست البته خودم هم نیستم اوا عشق عجیبی به مولا علی دارم...فکر میکردم زیاد راضی نباشه برای همین گفتم کامیار هم خوبه هااا...اما یهو گفت همون علی بذار عالیه
به بی نصیبی من کس به روزگار مباد
2706