2737
2734
عنوان

پسرم شدیداً بدغذاست کمکم کنید لطفا

762 بازدید | 45 پست
سلام یک پسر 20 ماهه دارم با وزن 10/5 کیلو خیلی ریزه میزه است فوق العاده هم بد غذاست. با زینک و ویتامین هم اشتهاش باز نمیشه در روز کلا یک وعده غذا می خوره اونم با بدبختی دیگه دارم از دستش دق میکنم. اگه میتونید راهنماییم کنید باهاش چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟
اگه میخای خوب غذا بخوره غذاشو بریز تو ظرف مخصوص خودش قشنگ زیرش رو فرشی بنداز بده دست خودش اونقدر با غذا بازی کنه تا بتونه بخوره همینکه تونست دیگه ول نمیکنه همشو میخوره تو این سن بچه ها میخوان خودشون بخورن
خدایا به خاطر همه چیز شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا حفظشون کنه زری جون امتحان کردم همه غذا رو یا میریزه زمین یا بشقاب و بر میداره با خودش راه میبره تا حالا نشده یک قاشق از غذاشو بخوره شما به بچه هات تقویتی چی میدی؟؟؟
2731
سلام باران جان منم مشکل تو رو دارم. دخترم 17 ماهه هستش با وزن 8 کیلو و فوق العاده بد غذا . یعنی غذا یا قاشق که میبینه سکته ناقص میزنه تا نخوره. و خیلی ریزه میزه هستش ولی فوق العاده باهوش و زرنگه. هر روشی رو هم که به ذهنت برسه امتحان کردم اثر نکرده که نکرده. الان به زور روزی دو سه بار با سرنگ غذا میریزم تو حلقش اونم به زور و هزار مصیبت.
هر وقت زندگی یه ضربه بهت زد، آروم لبخند بزن و بهش بگو:جوجه !همین زورت بود؟؟
سلام دینا جان من که دیگه کلافه شدم از دست این بچه قبلا فیلم هاشو میذاشتم براش حواسش که پرت میشد چند قاشق میخورد الان زرنگ شده دندوناشو بهم فشار میده که قاشق خدای نکرده نره تو دهنش غذا که دستم میبینه چشماشو میبنده میگه نه نه
2740
سلام . منم همین مشکل را دارم. پسر منم 25 ماهشه با وزن 10700.
اگر چیزی را با گوشهایت نشنیدی ؛ یا آنرا با چشمانت ندیدی ؛ آنرا با ذهن کوچکت ابداع نکن ، و آنرا با دهانِ بزرگت به اشتراک نگذار ... الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
پس من تنها نیستم واقعا چیزی به ذهنم نمیرسه که براش نپخته باشم ولی هیچی دوست نداره البته بجز همبرگر و پیتزا و سیب زمینی سرخ شده که شاید هر 20 روز یا دو هفته یکبار بهش بدم چون خیلی دوست داره و 2 برش پیتزا رو یکجا میخوره ولی سیب زمینی هر دو سه روز یکبار میدم چون مجبورم
شما چه غذاهایی درست میکنید براشون تو همه غذاهاشم کره میریزم که وزن یگیره ولی باز شنیدم کره خیلی روغن پالم داره موندم به خدا روغن زرد (کرمانشاهی) هم که وقتی گرم میشه بو میگیره
باران جون من تو غذاهاش از روغن کنجد استفاده میکنم. هرچند پسر منم خیلی بد غذا و کم غذاست. و غذاهای تکراری هم نمیخوره. ماکارونی دوست داره ولی باید هر یک هفته یا ده روز یک بار درست کنم وگرنه نمیخوره.
اگر چیزی را با گوشهایت نشنیدی ؛ یا آنرا با چشمانت ندیدی ؛ آنرا با ذهن کوچکت ابداع نکن ، و آنرا با دهانِ بزرگت به اشتراک نگذار ... الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
پسر من کلا برنج و پلو دوست نداره!!!!!!!!!!!!!
2706