2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من سه روز پیش رفتم سونو واژینال فقط ساک حاملگی کوچک دیده شد

امروز که رفتم سونوی شکمی نوشته قلب هست ضربان هست اما داخل حفره اندونتر نیست 

یعنی خارج رحمیه؟

مگه میشه تو این سه روز این اتفاقا بیوفته؟

2728
2740

سلام 

منم با بتاي ٨٩٠٠ تشخيص حاملگي خارج از رحم شد تو شش هفته و ٣ روز 

دوز اول دارو رو پريشب گرفتم كه بتا امروز تكرار كردم البته بالا نرفته قبلا هر ٤٨ ساعت بالا ميرفت اين يري ثابت بود ولي پايين تر هم نيومده 

امروز دوباره دارو گرفتم ٣ برابر سري اول 😢😢 

نميدونم اخرش چي ميشه 

سلام 

اومدم تجربه خودمو بنويسم كه اگه احيانا كسي با مشكل من مواجه شد و سرچ كرد شايد تجربه من به دردش بخوره 

من بعد از اينكه دوز دوم دارو رو كه ٣ برابر سري اول بود گرفتم ٤٨ ساعت بعد دوباره تيتر بتا برام تكرار شد كه البته اين سري ١٠٠٠ تا بالاتر رفته بود و دكتر معتقد بود دارو جواب نداده برا همين براي روز بعدش قرار شد عمل لاپارتومي يا به عبارتي همون عمل  باز بشم 

عمل شدم و بچه وسط لوله راستم بوده طبق گفته دكتر / الان تقريبا ٣ هفته از عمل ميگذره و حال عموميم خوبه .. روزهاي سختي بود ولي گذشت 

ميتونست  خيلي بدتر باشه .. 

فقط نميدونم چرا دكترم تو ويزيت اخر فقط گفت بعد ٣ ماه متوني دوباره باردار بشي و احتمال داره بازم خارج رحم باردار شي و اين يه شانسه 

چرا برام عكس رنگي ننوشت ؟؟؟ يعني هيچ راهي براي پيشگيريي مجدد نداره ؟  

من الان تقریبا 10روزه فهمیدم بارداری خارج رحمی دارم.یه سری دارو گرفتم جواب نداد بنام 1000تا رفت بالاتر پریشب دوباره دارو گرفتم ولی دکتر میگه ممکنه باز جواب نده و بری اتاق عمل.خیلی نگرانم 

سلام  اومدم تجربه خودمو بنويسم كه اگه احيانا كسي با مشكل من مواجه شد و سرچ كرد شايد تجربه من ب ...

عزیزم من بارداری اول  خارج از رحم بودم بعد 6 ماه اقدام کردم بارداری دوم باز خارج از  رحم بود.به دکترم گفتم عکس رنگی گفت نیاز نیست بارداری دوم اگه خارج از رحم بود بعد میگم چکار کن .اما این خیلی ریسک بزرگیه من 25 روزه درگیرم هنوزم درد دارم بتام اومده 12.5 خیلی پایین ولی چرا باید ریسک کنیم برای بارداری دوم من واقعا اذیت شدم به نظرم کسایی که یک بار تجربه  epدارن باید عکس رنگی بگیرن 

سلام من ۶٫۲۶عادت شدم و۷٫۲۹ازمایش بارداری دادم بتا ۷۵بودودوباره ۶٫۸ازمایش تکرارکردم ۲۴۲بودوگفتن بایدسونوواژینال بدم سونودادم وجوابش دردوسونوگرافی نوشته یک کانون هتروژن به ابعاد16mm*25دراندکس سمت راست دیده شده که باتوجه ب مثبت بودن تیتربتامیتواندمطرح کننده اپی باشدودوباره دکتررفتم گفتن ازمایش باتیترکه عددبتا۴۵۶بوده من الان یک هفته است کم وبیش سمت راستم که تخمکم هست دردمیکنه وخونریزی شدیدی ندارم ولی ازعادت ماهیانه بیشترهست خیلی نگرانم .چیکارکنم دکتراچیزی نمیگن توروخداراهنمایی ام کنید

2706