2733
2734

بچه ها منم کمک کنین براشما که بتاتون رفته بالا تازه توده شما نصف توده من بودمن تو سونوم ابعاد23.۲۱.۲0 میلیمتر یعنی ۲سانتو نیم ولی ازمایش بتام از ۸۰۰ اومده بود ۱۶۰ اخه مگه ممکنه بتا ۱۶۰ باشه ولی توده دوسانتو نیم باشه و همینجورم بتا بیاد پایین توده چی میشه😔😔😔😔😔

سلام 

درمان حاملگی خارج از رحم با طب سنتی ,احتمال بارداری خارج از رحم در هر بارداری حدودا ۲ درصد است که در طی سالهای اخیر چند برابر شده است .

که اگر به موقع و درست تشخیص داده شوند می توان از عواقب ان جلوگیری کرد و در نتیجه می توان درصد حاملگی سالم بعدی را افزایش داد .

بارداری خارج از رحم در اولین هفته های بارداری خود را نشان میدهد و میتوان از روش های مختلف انرا درمان کرد بهترین روش ان

روش درمان با طب سنتی است که هرچه زودتر لوله فالوپ را که اسیب دیده درمان میکند . ما قصد داریم در این مقاله شما را با طب سنتی اشنا

کنیم و راههای درمان و نحوه مصرف ان را برایتان مشخص کنیم .

برای خواندن ادامه مطلب مقاله زیر را بخوانید .

درمان حاملگی خارج از رحم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

سلام.. من از روی سونوی که دادم گفتن بارداری خارج از رحمم. بتای خونم دو برابر نمیشه و خونریزی به شدت دارم اصلا درد ندارم. خیلی استرس دارم. خانمای که حاملگی خارج از رحم داشتن بیان از تجربه شون بگن

2706