2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
میکرو دو حالت داره: سیکل کوتاه مدت و بلند مدت توی بلند مدت ال دی مصذف میشه ولی توی کوتاه مدت نمیشه در واقع ال دی برای جلوگیری از ایجاد کیست تجویز میشه و اینکه باید ال دی خورده بشه یا نه رو دکتر تشخیص میده
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند *****چون ترا نوحست کشتیبان ز طوفان غم مخور ******************************* یا امام رضا! کمتر از آهو که نیستم، میشه ضامنم بشی؟؟
نه عزیزم میکرو فقط یک سیکل داره ربطی به کوتاه و بلند نداره که. ال دی رو میخورید که ضخامت رحمتون به اندازه کافی برسه و اگه نا مرتبی وجود داره در سیکل پریودتون مرتب بشید .باید بخورید اینجوری مطمئن تر هست
خدایا هزاران مرتبه شکرت که بالاخره منم مادر شدم.
مامانی جون من از خودم که نمیگم مرکز اینطوری گفته و از خود دکتر مرکز شنیدم برای جلوگیری از کیسته که البته به قول شما مشکل دیگه ای هم باشه برطرف میشه به این خاطر میگن کوتاه و بلند چون کسی که بخواد ال دی بخوره یه ماه کارش بیشتر طول میکشه
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند *****چون ترا نوحست کشتیبان ز طوفان غم مخور ******************************* یا امام رضا! کمتر از آهو که نیستم، میشه ضامنم بشی؟؟
2738
خب تمنا جان ال دی بر اساس وضعیت طرف تجویز میشه