2737
2739
خوبه به نظرتون یه میلیون بزارم و هر ماه دویست بریزم ده سال تقریبا صدو پنجاه میلیون میشه به نظرتون افتتاح کنم یا اگر بانک بهتری میشناسین معرفی میکنین ممنون
یا دیدن دوست یا هوایش
الان دیگه یه ساله شده و هر سال باید تمدید شه مثل فبل نیس
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برین بانک براتون توضیح میدن خودشون
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2728
من یک میلیون اول با ماهی 100 برای دخترم باز کردم اینجا هم می تونین نزخ سود واریزیتون رو حساب کنید http://is.bsi.ir/ganjinehsepehr2/Ganjineh.aspx
آرشیدای عزیزم.کمترین آرزویم این است که با چشمان مهربانت هرگز نامهربانی های روزگار را نبینی