2733
2739
؟من شاغلم دلم میخواد از سر کار میام یه استراحت کوچلو داشته باشم
ولی دخملیم 13ماهش و دلش بازی میخواد منم خستههههه
CafeMom Tickers
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هیچ کاری نمیشه کرد جز سپردن بچه به یه نفر دیگه و کمی استراحت , اگه نی نی بذاره البته!!!!!!!
منم خیلی کم میارم البته بیشتر شبا.......
من امسال میخوام خوب باشم , میخوام بهتر باشم , صبورتر و آروم تر .... خدایا کمکم کن یادم نره.
2728
حرف دل خیلیا رو گفتی عزیزم

من خیلی وقته اعصابم ناراحته
این چند وقته همش خودمو مشغول خیاطی کردم تا اعصابم راحتتر شه و سر بچه اینقده جیغ جیغ نکنم

انجام کلیه امور عایقکاری در تهران مشاوره و بازدید رایگان 09123340970
مونا منم دیگه آخرش همش به گریه می افتم و تازه اون موقع همه غم و غصه های دیگه هم یادم میاد و باز گریه.....
من امسال میخوام خوب باشم , میخوام بهتر باشم , صبورتر و آروم تر .... خدایا کمکم کن یادم نره.
2740
وای نگو منم همین مشکلو دارم
وقتی نمیخوابه و من گیج خوابم دلم میخواد جیغ بکشم اما در عوض به خودم میگم خدارو شکر که مریض نیست و بیدارخوابیم بخاطر مریضیش نیست چون اونجوری غصه خوردنم به دردم اضافه میشه
تو این شرایط شدیدا باهاش شروع به بازی میکنم
بازی های خسته کننده تا جایی که خودش به خوابیدن رضایت میده و از خستگی خوابش میبره
ﺘﺎً اللهم عجل لولیک الفرج
اگه کسی بهتون گفت بزرگ میشه خوابش خوب میشه دروغه دختر من از روز اول بد خواب بود الان هم که 5 سالشه گریه میکنم تا بخوابه خستس ولی مقاومت میکنه یعنی اگه فلسطین در برابر اسراییل اینطور مقاومت میکرد تا حالا پیروز شده بود