2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

راه برو زیااااااد

دوش گرم بگیر

بشین تو لگن یا دوش سیار ابگرم طولانی مدت بگیر رو کمرت مثلا نیم ساعت

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤

چراااااا،برواستراحت کن بچه توهفته های پایانی وزن میگیره ببخشیدخریت نکنی هرچی بچت رساترباشه مشکلاتش کمتره از من به تونصیحت من ۱سانت بازبودم همینجوری گولم زدن کلی پیاده روی کردم۳۸هفته دنیااومد ریزبود ومشکلاتش پشییییمونم

..........

دهانه رحمم دوسانت باز بود دکترم موافق زایمان تو ۳۷ هفته نبود چون می گفت بچه باید داخل دستگاه بره بعد مجبور شد هیچ داروی نده تا روند زایمان طبیعی پیش بره تا ریه نوزادم کامل بشه دکتر می گفت نوزاد پسر ریه اش دیر تر کامل میشه 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷

نه انجام نده دهانه رحمت خودش باز بشه کمتر درد میکشی تا آمپول فشار 

وقتی امپول بزنی بدنت اماده نیست و یهو دهانه رحمت باز میشه دردت زیاد میشه اما وقتی خودش باز بشه کم کم قشنگ بدن اماده میشه و همه ی قسمتای بدنت با هم هماهنگن یه جورایی اگه دردی هم بیاد بدن امادگی داره و یه جورایی برات مسکن ترشح میکنه هنوز هم ۳۷ هفته ای منم مث شما بودم و امپول نزدم بعد یه هفته دردم شروع شد و خداروشکر از زایمانم راضی ام امپول فشار برا وقتیه که دیگه وقت نداشته باشی و چهل هفته تموم شده باشه اما علائم زایمان نداشته باشی

مشکلی پیش اومده بود برات؟ دهانه رحمت چقدر باز شده بود؟ اخه من فردا ۳۷ هفته ام تازه پر میشه

نه خدا رو شکر مشکلی نبود ولی همون روز که معاینه ام کرد زایمان کردم 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷
2706