2737
2734
سلام دوستان. من یه فیبروم 6 سانتی تو قسمت خارج رحمم دارم و اصلا هیچ مشکلی برام نداره .نه درد نه خونریزی زیاد ونه هیچی. بعضی از دکترا میگن بیا بردار و بعضیا میگن حامله شو اگه مشکلی پیش امد بیا بردار و بی خودی به رحمت دست نزن.همه دکترا میگن احتمال سقط یا زایمان زوذرس ممکنه باشه. حالا تصمیم را گذاشتم به عهده خودم.حالا شماهایی که شرایط منو داشتین بگین برا شما چی اتفاقی افتاد و در حاملگی ایا بزرگ شد و چی اندازه ای بود و چقدر شد و ایا اذیتی تو بارداری داشت و ایا دارویی مصرف میکردین و هرچی که ممکنه به من کمک کنه تا تصمیم بگیرم را بگین.
.Lilypie Maternity tickers
یکی از فامیل های ما این جوری بود و هر چی شکمش بزرگترمی شد فیبروم هم بزرگ می شد ولی از 5 ماهگی استراحت مطلق بود و یه کم درد داشت
زایمان زودرس نداشت ولی پای بچه اش فوت کلاب (پا چنبری) بود که تا 6 ماهگی پاش رو گچ گرفته بودن و الان هم باید تا 5 سالگی کفش طبی بپوشه
حالا من نمی دونم از فیبرومش بود یا اینکه از چیز دیگه ای بود
ولی الان بچش سالمه سالمه
دکتر خودشم ماهر نبود که بتونه موقع سزارین فیبرومش رو در بیاره و هنوز هم فیبروم داره

Lilypie Pregnancy tickers
سلام عزیزم
یکی از دوستام یه کیست داخل رحمش داشت بلبزرگ شدن بچش رشد کرد الان هم 7 ماهشه خیلی اذیت میشه شدیدا درد داره برا همین بهش آمپول زدن تا ریه های بچه رشد کنه و سزارین کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم فیبروم داشتم که کاملا داخل رحم بود و در طول حاملگی هم بزرگ شد و به هفت سانت رسید

ماه دوم بارداری به علت فعالیت زیادی که سرکار داشتم خونریزی دچار شدم و البته استراحت مطلق نبودم اما دکتر گفت باید خیلی آروم و یواش راه بری و بالا پایین نکنی. البته دکترم دکتر عبدالرسول اکبریان بود که خیلی همه چیز رو راحت میگیره

اما با وجود این مشکلی برام پیش نیومد و حتی تونستم زایمان طبیعی هم داشته باشم. با اینکه تقریبا 99 درصد دکترها با وجود فیبرم اصلا زایمان طبیعی رو رد میکنن و میگن سزارین و سر زایمان هم فیبروم رو برمیدارن، اما اونقدر گشتم تا دکتری رو پیدا کردم که گفت اتفاقا حتی اگه سزارین هم بشی من دست به فیبرومت نمیزنم چون خون زیادی از دست میدی و چون خود سزارین هم باعث میشه کلی خون از دست بره خطرناکه

فیبروم من اول یک سانت بود یعنی زمانیکه فهمیدم فیبروم دارم که حدود هشت ماه بعدش باردار شدم و اون موقع حدود سه سانت بود. اما آخر بارداری به هفت سانت رسید!

در تمام مدت دکترها بهم میگفتن ممکنه در سه ماهه اول سقط و در سه ماهه دوم و سوم باعث زامیان زودرس بشه

اما خدا رو شکر مشکلی پیش نیومد و من هفته چهل زایمان کردم.

چون دکترم تا اواخر پنج ماهگی اکبریان بود هیچ دارویی نداد و کلا از اونجا که دکتر فوق العاده با تجربه ایه خیلی نگرانم نمیکرد اما چون با زایمان طبیعی موافق نبود عوضش کردم

به نظرم برو پیشش ببین چی میگه
عزیزم من هم فیبروم داشتم و بعد از 4 سال از ازدواجم بچه دار شدم چون واقعا نمی خواستم! ولی دکترم گفت که دیگه بچه دار شو که مجبور نشیم دو بار عملت کنیم و همین خودش باعث چسبندگی میشه. من هم باردار شدم و در حین بارداری چون مال من هم خارج رحم بود هیچ تاثیری تو بارداریم نذاشت و دکترم تونست که همزمان با سزارین فیبرومم رو برداره. مال من هم خیلی بزرگ شده بود دقیقا اندازه فیبرومم یادم نیست! اما یادمه که تو هفته 8 بارداریم رفته بودم برای صدای قلب جنین! فیبروم و رحمم اندازه هم شده بود. وای خوشبختانه نه درد داشتم و نه اذیت شدم. این رو هم میدونم که فیبروم معمولا تو ماههای آخر بارداری رشد نمیکنه. ولی دکتر من چون خیلیییییی محتاط بود تو ماه سوم دهانه رحمم رو دوخت که فشار فیبروم از بالا باعث زایمان زودرس نشه که البته این رو هم فقط محض احتیاط انجام داد.
2740
2706