2737
2739
سلام. میدونم ممکنه این ساعت خیلی کدبانوهای عزیز خواب باشن ولی این سوال مدتیه برام پیش اومده فرصت مطرح کردنش رو نداشتم باشما..... مامان من همیشه از قدیم اول خووووب سرخ میکرده بعد فریز....مادرشوهرم ولی کاملا خام....ولی فکر کنم آبپز کردن روش میانه ای باشه. شماها چیکارش میکنید؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
خام من همه ی سبزیها رو خام فریز میکنم نه آبپز نه سرخکرده
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
من بد خرد کردن بسته بندی میکنم و فریز اصلا سرخ و آب پز نمیکنم وقتی هم می خوام استفاده کنم میشورم خیلی بهتره
کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
2738
باربی جون سلام خوبی؟ قبلش نمیشوریشون؟ سبزی هارو چی. مثلا قورمه سبزی
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
منم سرخ میکنم نه زیاد درحدی که بوی زخمش گرفته بشه بعد فریز میکنم
در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》
2706