2737
2739
من حدودا هفت هفته بارداریم هنوز سونو قلب نرفتم.اما الان حدود ده روزه لکه بینی دارم.میخوام ببینم این میتونه طبیعی باشه.دکترم نیست که برم پیشش.
عزیزم ده روزه لکه بینی داری دکتر نرفتی دختر؟چه دلی داری برو پیش یه دکتر دیگه فعلا یا دکتر بیمارستان بهت شی اف میده
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
خب برو یه دکتره دیگه..پشت گوش ننداز لکه بینی رو عزیزم..
مهربون خدای من ممنونتم که از پس روزهای سخت انتظار این روزها رو هم بهم عنایت کردی..خدایا دامن همه منتظرهارو به لطف و کرمت سبز کن.. خدایا شکرررت..خودت حافظ و نگهدار همه بچه ها و نی نی من باش.. فالله خیرُ حافظاً و هو ارحم الراحمین
2740
عزیزم برو بیمارستان خودشون هرکار لازم باشه میکنن...چه صدا قلبو شنیده باشی چه نشنیده باشی باید شیاف استفاده کنی که جای نی نی سفت بشه....پشت گوش ننداز عزیزم
خدایــا هزاران بـار شکرت
به خدا ریلکس نیستم دارم دق میکنم.هیچکس نمیدونه باردارم حتی شوهرم.چون دوتا سقط داشتم جرات نمیکنم به کسی بگم.اون دو دفعه انقدر فرستادنم سونو و آزمایش و بعدشم پوچ بود وسقط شد که تا چندماه افسرده بودم.
2706