2733
2734

تامین اجتماعی

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بیمه که انتخابی نیست بستگی به محل داره

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

تامین اجتماعی خدماتش بیشتر موقع باز نشستگی شنیدم حقوقش بهتر 

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

ما که پیمانی هستیم تامین اجتماعی هستیم،

بعدا رسمی بشم قطعا خدمات درمانی رو انتخاب میکنم 

تامین اجتماعی خیلی بی خودهست و من کلا کارای درمانیم رو با بیمه همسرم که نیرو های مسلح هست انجام میدم

2740
ما که پیمانی هستیم تامین اجتماعی هستیم، بعدا رسمی بشم قطعا خدمات درمانی رو انتخاب میکنم  تامی ...

از جهت کارای درمانی باید در کنار تامین اجتماعی بیمه تکمیلی بردارید و گرنه به تنهایی به درد نمیخوره

منم آموزش و پرورش هستم چجوری حق انتخاب داری,؟ پیمانی نیستی؟

بودم دارم رسمی میشم

ولی بهم گفتن یکی از صندوقها رو انتخاب کنم

من چند سال هم سابقه ی غیر دولتی دارم

اگه برم خدمات درمانی کل سوابقم دود میشه

بودم دارم رسمی میشم ولی بهم گفتن یکی از صندوقها رو انتخاب کنم من چند سال هم سابقه ی غیر دولتی دارم ...

آها درسته متوجه شدم،

بیمه تامین اجتماعی منطقی تره پس،بخاطر سوابق ،

شما از نیروهای حق التدریس بودید درسته؟

بیمه تکمیلی دانا هم ثبت نام کنید ،

من چون از سمت همسرم بیمه تکمیلی هستم دیگه برای خودمون رو ثبت نام نکردم ،تا ۲۱ ام‌ فرصت هست.

آها درسته متوجه شدم، بیمه تامین اجتماعی منطقی تره پس،بخاطر سوابق ، شما از نیروهای حق التدریس بودید ...

من حق التدریس آموزش پرورش نبودم. از طریق آزمون استخدامی وارد شدم. ولی قبلنا توی کانون‌پرورش فکری یک سال و نیم‌ سابقه بیمه دارم. که فکر کنم اگه برم خدمات درمانی قبول نمیکنن اون‌سابقه رو 

بیمه دانا ثبت نام کردم فقط برای خودم

ولی همسرمم بیمه‌تکمیلی داره منو بیمه کرده

2706