2737
2734
سلام دوستان عزیز
پسر من 2 سال 8 ماهشه.
هفته پیش سرما خورد و کواموکسی کلاو براش تجویز شد . بعد از یک هفته بدنش چیزی شبیه به کهیر زد . تب و خارش نداشت .
دکترش گفت سرخک و سرچه نیست . دیشب کهیر روی پاهاش بیشتر شد . البته صورتش تقریباخوب شده
به خاطر بارداری ام نگران سرخک و سرخچه هستم .
شماها تا حالا تجربه حساسیت دارویی داشتید ؟ همین طوریه؟
ممنون که برام وقت میزارید
خدایا سپاسگزارم .
Lilypie Pregnancy tickers
همسر من به پنسیلین حساسیت نشون داد
دور از جون به حد مررررررگ افتاد
همین دونه های شبیه به کهیر یکیش بود
خارش شدیییییید. تنگی نفس, تپش شدید قلب.

شاید پسر تو حساسیت خیلی خفیفی داره
حتما ببرش دکتر
هوران...تابلو اتاق کودک/جهت دیدن نمونه کار و سفارش 09379071696

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام
حساسیت دارویی هست البته در مورد این دارو نمیدونم اما حساسیت دارویی شایع هست
اگه هنوز هیچ علایم دیگه ای نداره به احتمال زیاد همون حساسیت هست وگرنه باید تب هم داشته باشه
فقط همیشه یادت باشه هرموقع دکتر رفتی اگه خدایی نکرده خدایی نکرده حتی ساده ترین عمل(مثل عمل لوزه) داشت حتما به دکترش بگو ممکنه حساسیت دارویی داشته باشه که حواسشون به داروهایی که بهش میدن باشه
2731
نیم درجه بعید میدونم تب باشه
پسر من خیلی شب ها نیم درجه بدنش داغ تره
ممکنه حساسیت غذایی هم باشه درهرحال
سرخک با کهیر ظاهرش فرق داره
کهیر تقریبا تکته تکته هست نه دونه دونه
پسر من حساییت غذایی داشت اینظوری میشد
حالا هم گاهی دونه هایی میزنه تک تک که میدونم حساسیت هست
2738
آفتاب جون رادمهر به آموکسیسیلین حساسیت داره در حد لالیگاااااااا

یه بار خورد فرداش تمام بدنش شد مثل مخمل.... وحشتناک هاااااااااااا واقعا مخمل ها اغراق نمی کنم بعد تب ...تنش داغ داغ بود بردیمش دکترش گفت حساسیت داده اگه دارو ضد حسایت اثر نکرد باید بستری بشه در این حد... تا این که قرصای ضد حساسیت جواب داد الانم مریض می شه دکترش می دونه که آموکسیسلین براش ممنوعه
فقط یک چیز در زندگی به شمار می‌آید و آن، شادی‌ست؛ هیچ‌گاه نگذار کسی آن را از تو بگیرد.کریستین بوبن