2733
2739
عنوان

ایمان درونی و باورها

585 بازدید | 16 پست

اول از همه یه سوال میپرسم

ایا قبول دارین که خداتون از همه نیروها قویتر؟

ایا مطمین هستین که اگر بخواد میتونه هر کاری رو انجام بده (اره هر کاری حتی اگه به نطر شما غیر ممکن بیاد؟؟؟)

ایا ایا مطمینین که نیرویی فراتر از همه نیروهاست؟

ایا هر خواسته ای که دارین رو ازش میخواین هر چیزی که حتی به نطر خودتون غیر ممکن بیاد؟

وایاموقع دعا و خواستن چه حسی دارین؟

ایا تو دلتون میگین خب دعامم میکنم حالا یا قبول میشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یا اینکه تو قلبتون وقتی دعا میکنین مطمین هستین که دعاتون براورده میشه و اروم میشین

اگر اینزوره پس فورا اون خدا رو شکر هم میکنین که خواستتون رو براورده میکنه

اره باید خدئاتون رو باور داشته باشین

باید بهش ایمان داشته باشین

یه ایمان درونی

یه باور

و مطمین باشین

که دعاتون رو براورده میکنه

اره این باور شماست که زندگیتون رو جهت میده

باور کنین که مشکلات حل میشن هر چند با حساب دو دو تا چهارتا نشه

باور کنین که ادم سالمی هستین

باور کنین که خوشبختین

باور کنین که زندگیتون خوبه

باور کنین که هر روز صبح که از خواب پا میشین زندگیتون پر از معجزهاست

شاید با خودتون بگین بابا خیلی خوشبینیه

ولی انقدر خودتون رو درگیر دو دوتا چهارتا نکنین

چون این منطق زیادی تو زندگی از خوداگاه ذهن ما سرچشمه میگیره و خوداگه ذهن ما برگرفته از یک سری اطلاعات محدود هست

که این اطلاعت ناشی از تجربه ما تو زندگی و ازلاعات علمی هست

که شما یه چیزی باورش براتون سخت هست چون شاید تجربش نکردین ولی تجربیالت شما محدود پس زیاد مطمین نباشین شاید این جور نباشه

اطلاعات علمی هم محدود هستن و ما هر روز شاهد هستیم که اطلاعات جدید و به روز میاد که قبلا اصلا نبوده

پس شاید اون اتفاقی هم که باورش برای شما سخته شاید اون مسیله علمی باشه که هنوز علم راهی بهش پیدا نکرده

وخیلی وقتا هم اطلاعات علمی جدید دقیقا نقض ازلاعات قبلیه پس زیاد به اطلاعات در دسترس هم مطمین نباشین

پس خودتون رو زیاد درگیر محدودیات نکنین

باورهاتون رو گسترش بدین

باور کنین که خدای شما نیروی فراتر از هر چیزی دارد و هر چیزی شدنیست

حتی در مورد بیماریها ببینین هر سلولی حاکثر عمری که داره 11 ماه هست پس حتی اگر عضوی یا قسمتی از بدن شما مریض باشه حداکثر عمرشون 11 ماهه

پس بعد از 11 ماه یه سلول جدید درست میشه یه سلول جدید که میتونه سالم باشه

اگر شما باور کنین که میتونه سالم باشه

باور یعنی اینکه مزمین باشین که هیچ مریضی بیشتر از 11 ماه طول نمیکشه و شما خوب شدین

میدونین باور یعنی چی

یعنی وقتی دعای بارون میخونین چتر با خودتون داشته باششین باید باور کنین که اگر بخواین اتفاق میفته

پس یا دعا نکنین یا خداتون رو انقدر قبول داشته باشین که چتر همراه داشته باشین

یکی همیشه ارزوش بود که ماشین داشته باشه

رفت خونه اجاره کنه بنگه دار ازش پرسید اقا این خونه پارکینگ نداره میخوای؟

شما بودین چی میگفتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یا میتونه بگه که اره چون من ماشین ندارم و فقز ارزوش رو دارم

یا نه بگه نه

من چون میخوام و ماشین میخرم پس باید خونم پارکینگ هم داشته باشه

اینجا پارکینگ همون چتر

اونی که خونه بدون پارکینگ میخواد پس باور داره که نمیتونه ماشین بخره پس نمیخرههههههههه

پس باور کنین که میشه

هر روز تو زندگیتون اول صبح که پا میشین اول شکر گزار خدا باشین به خازر تک تک نعمتهاش و اونا رو تک تک نام ببرین

و بگین خدای مهربونم من امروز منتطر یه معچزه تو زندگیم هستم

و نکته اصلی*******************************

باید ادم تیزی باشین باید به نشانه ها توجه کنین خدا خودش نمیاد پایین خواستتون رو براورده کنه بلکه با مسببات این اتفاق میفته

باید نشانه ها رو بگیرین اگه خونه میخواین و یه دفعه دارین روزنامه میخونین و تو یه قسمت نوشته فروش خونه

اگر تیز باشین توجه میکنین شاید این همون نشانه باشه که خدا خواسته سر راهتون بگذاره

ویه خونه با شرایط شما باشه

هر روز منتطر معجزه زندگیتون باشین از چیزای کوچک شروع کنین

اینکه هر اتفاق خیلی خیلی کوچک خوب تو زندگیتون میتونه برای شما یه معجزه باشه کم کم این معجزات باور شما رو تقویت میکنه و این همون چیزیه که شما میخواین یه باور قوی

یه باور قوی بایه ادم تیز که نشانه ها رو میگیره و در راستای اونها راه رو میگیره و تلاش میکنه

باور داشته باشین با یه باور قوی هر کاری هر کاری شدنیه

اگر بازم توضیح لازم بود و بتونم جواب بدم در خدمتم

اینجا نوشتم چون دیدم خیلی مشکلات اینجا مطرح میشه پس بیاین با باورهامون و راه حل های مناسب مشکلاتمون رو حل کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
تارا جان اصلا بحث این نیست که خذای محمد یا خدای عیسی یا.............

بحث اینه که خدای تو حالا هر خدایی که تو قبول داری به تو نیرویی میده بسیار عطیم و امید بسیار فراخ

که نا ممکن ها رو برای تو ممکن میکنه
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»
2740
اصلا بحث من این نیست که خودمون رو بسپاریم به سرنوشت بلکه اگر چیزی رو میخوایم اول اینکه هر چند اون چیز با منزق و ؟ جور در نیاد ولی ما به نیروی خدامون تکیه کنیم و باور داشته باشیم که اون میتونه این کار رو انجام بده و منتطر

نشانه باشیم

نشانه ها رو بگیریم که راه مشخص بشه و تلاش کنیم
ایا مطمینی که خدا میتونه بچت رو شفا بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باور داری؟

پس ازش بخواه

وبعد شکرش کن که شفاش میده

ایمان داشته باشه که این کار رو میکنه

کنار بچت خوشحال باش و مطمین که مشکلش حل میشه

ازش بخواه و چترت رو باز کن

و لطفا اون کتاب رو بخون
2706