2737
2739
عنوان

ظرفشویی چه مارکی ؟ چه مدلی؟

853 بازدید | 10 پست
سلام
نمیدونم مشابه این موضوع تاپیک داریم یا نه! به هر حال ...
من میخوام از شما خانمها بپرسم که چه ظرفشویی خوبه؟ از همه نظر
مرسی
با صدای تو نمی ترسم از این تاریکی من تو را مست و رها می خواهم مثل یک تکه ی ابر، من تو را می خواهم...

آرچلیک بگیر خیلی باحاله ما خانوادگی از این مارک داریم و راضی هستیم
نادعلیا مظهر العجائب تجده عونا لک فی النوائب کل هم و غم سینجلی بعظمتک یا الله یا الله یا الله و بنبوتک یا محمد یا محمد یا محمد و بولایتک یا علی یا علی یا علی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من هفت ساله وایت وستینگ هاوس دارم خیلی راضیم تو این هفت سال لیوانام کدر نشدن ، هر روز هم استفاده کردم شکر خدا هنوز خراب نشده ، حتی ظرفهام را قبل از گذاشتن تو ماشین خیلی تمیز نمیکنم ، البته واسه من امریکاییشه نمیدونم هنوز هم امریکاییش تو بازار هست یا نه
سلام من و مادر شوهرم و خواهر شوهرم و چند تا از دوستامون همه مارک بوش داریم واقعا عالیه البته اگه چشکش نکنم.ههههههه اما مارک خوبی هست البته اول میگن Aug که امریکایی هست بعد بوش .
2740
من هم ال جی مدل 6807 دارم که خیلیییی ازش راضیم، البته میگن ال جی مدلهاش با هم فرق میکنه، بعضی هاش خوبه بعضی ها نه، ماله من خیلی خوبه، ظرفها رو که اصلا تمیز نمیکنم، همین طوری میذارم توش