2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره 

شوهرمنم ازسرکارمیادحوصله بچه نداره....همش باهم دعواداریم

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚

بعضیا ذاتن اینجوری ان ربطی هم ب شما و رفتارت نداره 

کاربری چهارممه دیگه نترکونید منو😏دیگه شماره ندارم بیام سایت☹رحم کنید به هم دیگه..وقتی یکی نظرمخالف میده زود گزارش نزنید تعلیق نکنید ..انسانم ارزوست😆
بعضیا ذاتن اینجوری ان ربطی هم ب شما و رفتارت نداره 

درسته عزیزم اما بعضیام ی قلقی دارن یا از چیزی ناراحتم ادم اول باید دلیلشو بفهمه ک طرفش ذاتا اینطوره یا چیزی اذیتش میکنه ک اینطور رفتار میکنه

بخدا خیلی کوتاه میام میگه بهم محبت نمیکنی بهش محبت میکنم ولی حرفایی میزنه که ازش فاصله گرفتم 

خیلی بهش نچسب..ی وقت ک حالش خوب بود دیدی ارومتره باهاش منطقی حرف بزن بگو عزیزم چیزی ناراحتت میکنه ک انقد عصبی هستی بگو توام اذیت میشی بخاطر رفتارش با ارامش حرف بزن باهاش ببین چی میشه

خیلی بهش نچسب..ی وقت ک حالش خوب بود دیدی ارومتره باهاش منطقی حرف بزن بگو عزیزم چیزی ناراحتت میکنه ک ...

حرفایی میزنم که دلم می‌شکنه بعد انتظار داره قربون صدقه اش برم خب نمیتونم بنظرتون خواسته اش منطقیه؟؟