2733
2739
عنوان

مرکز کراتینه خوب در تهران یا کرج

1099 بازدید | 10 پست

سلام بچها من تاحالا دوبار موهامو کراتین کردم بد نبودن ولی دنبال یه جای بهتر میگردم کسی تاحالا ماه ریباندینگ رفته؟ تعریفشو شنیدم

تو گوهردشته

فقط بهار گلی ترلان پروانه ام اونجا میره سرچ کن اینستا

افسردگی از جنس غم نیست،خشم است،خشمی علیه خود!خشمی که رو به درون چرخیده وحمله میکند.///شما روح ندارید! شما روح هستید، ک جسم دارید.👻 روانشناس🤓🧠

اره گلم من دوباررفتم دوبارشم راضی بودن خودمم از طریق همکارم رفتم اونم از همین سایت پیدا کرده بود😀موهامو باراول مولتی فانکشن کردن بار دوم نانوکراتین برای احیابیشتر؛ کلا روشاشون زیاده پیام بده برای مشاوره ۰۹۳۳۵۴۱۷۸۴۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره گلم من دوباررفتم دوبارشم راضی بودن خودمم از طریق همکارم رفتم اونم از همین سایت پیدا کرده بود😀مو ...

عه چقدرخوب ،منم شنیدم خیلی دوست داشتم امتحان کنم یکم شک داشتم ولی میرم حتما مرسی فدات شم❤️

اینم عکس موهامه برات گذاشتم ببینی گلم، کارشون عالیه حالا خودت پیام بده عکس موهاتو بفرست میگه بایذ چه ...

چقدر خوشگل شده موهات😍مبارک باشه

حالا منم عکس موهامو فرستادم تا مشاوره بده بهم

سلام بیا یه شماره بهت بدم برو اونجا منم موهام فربود در حد فر آفریقایی آسیب دیده هم بود یعنی پدرمو در می آورد شونه کردنی رفتم پیشش موهام الان صافه صافه خودشم تضمین میده اگه موهات کات بشه هم احیاش میکنه قیمتشم خیلی خوبه مواد اورجینالی که اون میزنه رو هیچ جا برات کار نمیکنه مواد گیاهی که ۵ سال به بالا میگه میشه استفاده کرد .کجا همچین موادی کار میکنن خدایی،موندگاریشم بالای دوساله حتی موی دکلره ای کات میشن کشسانی صددرصد داره هم زنده میکنه تحویلت میده 

09390355271اگر خواستی زنگ بزن حداقل ازش سوال کن

اره عزیزم من از طریق دوستام پیداشون کردم،کارای کراتینشون خیلی موندگاره دوستام موهاشونو رنگ هم میکنن باز اثرش نمیره😂خیلی خوب میمونه ،سالی یه بار بری حله واقعا

الان گوهردشت نیستن رفتن سمت ازادگان شمارشو میذارم ادرس بپرس

۰۹۱۹۲۰۳۲۱۳۱

2738

من پارسال رفتم یه مرکز واقعا عالی بود هم قیمتشون خوب هم محیط خوب امسالم رفتم ریشه گیری پروتعین مو وابریشم سازی خودم وخواهرم کردیم و بقیه دوستامونم بردیم

فرمو هم چندماهی هست آوردن

مرزداران هست

۰۹۱۲۵۳۵۳۸۵۱