2737
2739
عنوان

جنینم چهار کیلو هست

1212 بازدید | 34 پست

سلام.

خانوما من امروز سونو دادم گفت وزن جنین تقریبی 4200 هست با اختلاف 650 گرم. حالا دقیق نمیدونم وزنش چطور میشه.

گفت آب دورش هم خیلی زیاده.

دکترم گفت فرداشب بیا بستریت کنیم آمپول فشار میزنیم اگه تا چهارشنبه ظهر زایمان نکردی بعد سزارین میکنیم.

تمام وجودم ترس و استرس شده.  بچه اولم 3900 بود و از زایمان طبیعیم راضی بودم 3 تا بخیه خوردم. ولی میترسم از این بچم . شکمم خیلی بزرگه.

کسی تجربه زایمان طبیعی با وزن بالا رو داشته؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بگو بفرستم سز دیگه ابن مسخره بازیها چیه بیا جر بخور بعد بفرستمت سزارین ۴۲۰۰ طبیعی میشه مگه ماشالله

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185
2742
2738
نه عزیزم منکه نداشتم.....اولیو سز شدم و خیلیم درد کشیدم الان دومی رو حامله ام و‌ بین سز و طبیعی موند ...

زایمان وی بک خیلی پرطرفداره

برید پیش یه دکتر خوب در یک بیمارستان خوب ،طبیعی عالیه..

‏        «ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما   خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»                  آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد.‌‌‌.                                                                                         هوچی گری  اولین دستاویز کسایی هست که دلیلی منطقی برای رفتار و حرکاتشون ندارند !                                            🖤 ۱:۲۰ 🖤 فراموش نخواهیم کرد..

چرا سزارینت نمیکنن من دخترم ۳۸۰۰ بود دکتر سزارین کرد اجازه طبیعی بهم نداد 

برای تجربه گفتی من تجربه ندارم ولی مادرشوهرم وقتی همسرم رو به دنیا آورده بوده ۴۶۰۰ بوده مثل اینکه اذیت شده ، میگه اون موقع بخیه نمیزدن تا دو سال همینجور تیکه پاره بودم بعدش رفتم بخیه زدم خوب شدم 

2706