2733
2739
من تو شرکت مهندسی خوبی کار میکنم - چند وقته که اوضاع مالی شرکت بد شده با اینکه شرکت خوبی ! چون مدیراش میترسن سرمایه گذاری کنند به خاطر وضع خراب اقتصادی - حالا هم یکی از همکارامون رو که یک آقا 31 سالست و تازه داشت نامزد میکرد رو اخراج کردن

خیلی بچه خوب و آقایی و خدایی همه فن حریف هم کارهای بیرون شرکت و انجام میداد هم امور دفتری و بایگانی و ... خیلی هم مورد اعتماد بود

اگه کسی واسش کاری سراغ داره کمکش کنه - همه همکارا بسیج شدیم کاری واسش بکنیم همه دوسش داریم تو این چند سال بدی ازش ندیدیم
بچه ها می دونید حقوقش با اضافه کار 600 یا 700 میشد ولی چون کار کم میگیرن و حاضر نیستن پروژه بردارن خوب کار اون هم کم شده 2 یا 3 نفر دیگه هم رفتن ولی ما دلمون واسه این میسوزه هیچ پشتوانه نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام بچه ها نگران نباشید . الان اکثر جاها این طوری شدند . شوهر منم از ماه پیش اخراج شده . تنها شوهرم نیست 100 نفر هستند . الان با حقوق من زندگی می کنیم . باز حقوق شما خوب بود مال ما 350 تا 400 تومن هستش . در ثانی شرکت نیمه خصوصی بود . و وابسته به وزارت نیرو هست . حالا چه برسه به شرکت های خصوصی .
2740
هر چقدر دنبال کار گشتن واسش همکارام تو روزنامه نشد که نشد

31 سالشونه
اینجا که همه کاره بوده
تو تمام ادارات دنبال کارها و نامهامون بوده
تمام خرید شرکت با این آقا بوده
و سر اکیپ های راه سازی نظارت میکرده و بالاسر کارگرها بوده
فکر کنم تا اول دبیرستان خونده باشه
بچه ها فراموشش نکنیده فکر کنیم که اگه مشکلش حل بشه چقدر نامزدش و خودش خوشحال میشن
خیلی هم مودب و سر زبون داره به نظرم
2706