2737
2734
عنوان

کمک در مورد شیردهی

283 بازدید | 14 پست
سلام دوستان. من دو روزه از زایمانم میگذره. سینه هام خیلی دردناکه و بزرگ شده . نوک یکیشم زخم شده ولی شیرمم خیلی کمه. چه کار کنم دردش کم شه.؟ به زور فشار ازش کمی شیر میاد نمیشه دوشید. خواهش میکنم اگه کسی چیزی میدونه دریغ نکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولا مبارک وبه سلامتی قدمش خیر باشه بعدش شما اوایل شیردهیتون هست و به هر حال سخته با آب ولرم سینتو بشور و خشک کن قطره شیرافزا بخور دلستربخور غذاهای مقوی بخور
اللهم عجل لولیک الفرج
2742
عزیزم تا شیر توی سینه هات نبسته سریع درمانش کن وگرنه باید مث خواهرمو زندایی بستری بشیا
پیامبر(ص)فرمودند:**هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود** چـــــــــــــــادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …
میخوای از مادرم سوال کنم ولی فک کنم دوستمون درست گفت با اب ولرم بشور و ماساژش بده یه پماد دکتر داده بود واسه زخم نوک سینه که خیلی خوب بود ولی اسمشو نمیدونم
پیامبر(ص)فرمودند:**هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود** چـــــــــــــــادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …
2740
باید بچه خیلی مک بزنه... هر نیم ساعت بده بخوره... واسه زخم سینه هم همین الان دو تا کار رو حتما بکن: 1- کرم ترک سینه ماستلا بگیر بزن 2- قطره نیستات بگیر تا 7 روز بده نی نی بخوره. اگر این کارها رو نکنی از زخم سینه خلاص نمی شی ... شیر دوشیدن رو هم فراموش نکن . به خصوص شب . در افزایش شیر واقعا موثره.
من در این تاریکی پی یک بره روشن هستم که بیاید علف تنهایی ام را بچرد.....
هانی بانو منم مشکل شمارو داشتم.تنها راهش مکیدن زیاد نی نی هست سینه هامم تا یک ماه زخم بود.هر بار که شیر میدادم از شدت درد اشکام میریخت.ولی تحمل کردم چون واسم خیلی مهم بود که پسرم از شیر خودم تغذیه کنه.
خدایا سپردمش به خودت.....
برای زخم سر سینه هم هیچ پمادی بهتر از شیر خودت نیست.بعد از هر بار شیر دهی کمی ازشیرتو به نوک و هاله بمال و صبر کن تا خشک بشه.کم کم پوست نوک سینه کلفت میشه و دیگه راحت میشی.
خدایا سپردمش به خودت.....
2706