2733
2739
بادمجونارو ساتوری کن . پیاز سرخ کن .سیرم تفت بده گوجه هم اگه دوس داری رنده کن باهم قاطی کن یکمی آب بریز بذار 10 مین بمونه
من تخم مرغ و شکل نیمرو درست میکنم زردچوبه نمک و ادویه هم میزنم
جای مارم خالی کن موقع خوردن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
پیازو رنده کن بریز توتابه یکم تفت خورد بعد سیر رنده شده رواضافه کن بزار باهم سرخ بشن بعد ارویه بزن یک قاشق رب اضافه کن رب یکم تفت خورد بعد کوجه رنده شده اضافه کن 3دقه بعدبادنجون کبابی له شده رو اضافه کن مخلوتش کن زیرشو کم کن بزار ده دقه بمونه درشو هم بزار
بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
من به سبک رشتیها میگم پیاز نداره سیر راتفت بده بعد بادمجون را بریز همش هم بزن گوجه فرنگی بریز نداری رب ولی گوجه بهتر زردچوبه و فلفل سیاه و نمک یکم درش را بزار به هم طمع بدن در آخر درش را بردار آبش تموم بشه هم بزن کره اضافه کن به تعداد گوشه ماهی تابش تخم مرغ بشکن بعد بزار روی مخلوط بادمجون و گوجه میرزا حاضر نوش جون تخم مرغ را هم نزن زشت میشه
ظاهر زندگی دیگران را با باطن زندگی خودتان مقایسه نکنید.
دوستان گفتم من دیگه نمیگم...منم میخوام بازم مادرم حاظری قراره به خوردمون بده
ابولفضل حالش خوب نیست.خیلیاتون هستید که گرونترین چیزارو میخرید(تو تاپیک ها میپرسید میبینم)10000 هم نمیتونید کمک کنید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=744647&PageNumber=58