2737
2734
امروز عصر به همسرم گفتم یه سر بریم بیرون ، میگه مگه نمیدونی فوتبال پرسپولیسه !! ( حالا جالبه استقلالیم هست ) ، اونو که نگاه کرده تموم شده یکی دیگه ... حالا الانم فکر کنم ساعت یازده بازم فوتبال داره ، میشینه مث دیشب تا ساعت یک نگاه میکنه و بعدشم یک ساعت کل کل با دوستاش توی وایبرو ... هیچی دیگه امروز و امشب توی خونه ما فقط فوتباله آقا چهار چشمی میره توی تی وی و منم که هیچی... این وضع بعضی از روزا توی خونه ما هست ..... ))-:
هان ای عقاب عشق ، از پشت قله های مه آلود دور دست ، پرواز کن به دشت غم اگیز عمر من ، آنجا ببر مرا که شرابم نمیبرد .....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شما هم مث من ناراحتین از این مساله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هان ای عقاب عشق ، از پشت قله های مه آلود دور دست ، پرواز کن به دشت غم اگیز عمر من ، آنجا ببر مرا که شرابم نمیبرد .....
2728
شوهر منم همینجوره
  ‌‌‌‌‌‌‌‌*بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم* وَالْعَصْرِ۞إِنَّ الإنْسَانَ لَفِی خُسْرٍ۞إِلا الَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَ تَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَ تَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ۞‌‌  
2740
منم هر شب با شوهرم واسه فوتبال دعوا داریم من میخوام ببینم اون میخواد بزنه شبکه نمایش و نسیم میگه این چ زنیه گرفتم میدونید چیه از بس بابام عاشق فوتبتل بود ماهم مجبور بودم ببینم دیگه کم کم دوست داشتم
امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
اگه ماهواره میخرید شاید دیگه فوتبال نمیدیدم اخه تلوزیون هیچی نمیده
امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
ای بابا مردا فوتبالم نبینن ی چیز دیگه پیدا میکنن ب ما توجه نمیکنن
آخه مانی کار یه شب و دو شب نیست که سرسنگین بشم باهاش ، یه شب داخلی یه شب خارجی ، یه شب برنامه نوووووود
2706