2752
2734
شوهر منم دیسک کمر داره میگن عملش ریسکیه من نذاشتم عمل بشه بنظرتون خطرناک نیس؟؟یعنی بذارم عمل کنه؟؟

من نمیتونستم تکون بخورم از درد زیاد واسه این عمل شدم .الان هم خوبم کمی درد دارم .از بقیع ک چندسال گذشته بپرسید

انشالله همیشه بوس و بغل😅میشه بگید تا چند وقت خم و راست نشد و استراحت کرد

عزیزم اول بگم دکترش خیلی دکتر خوبی بود از اقوام هرکی رفته پیشش نتیجه گرفته

از دوهفته بعد از عملفقط میتونست راه بره نه خم میشد نه چیزی کلا تا دوماه خیلی خیلی رعایت کرد اصلا خم نشد ولی دیگه دقتی شد سه ماه کامل کامل خوب شد و بدون اینکه اذیت بشه خم میشد البته میگم قبلش هم خم میشد ولی اذیت میشد ولی از 3ماه به بعد دیگه خدا را شکر خوب خوب شد

لا تَخَف و لا تَحزَن انّا مُنَجَّوکَ :نترس و غمگین نباش ما تو را نجات خواهیم داد❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم اول بگم دکترش خیلی دکتر خوبی بود از اقوام هرکی رفته پیشش نتیجه گرفته از دوهفته بعد از عملفقط ...

خداروشکر.منم دکترم خوب بود یه هفته بعد عمل راه رفتم مستقل .ولی گفته خم نشو .بنظرت خم شم ممکنه عملم خراب شه؟

2731
خداروشکر.منم دکترم خوب بود یه هفته بعد عمل راه رفتم مستقل .ولی گفته خم نشو .بنظرت خم شم ممکنه عملم خ ...

بله خیلی رعایت کن اگه ورزش هم گفته انجام بده ان شالله زود خوب میشی میگذره 😍🙏

لا تَخَف و لا تَحزَن انّا مُنَجَّوکَ :نترس و غمگین نباش ما تو را نجات خواهیم داد❤️
بله خیلی رعایت کن اگه ورزش هم گفته انجام بده ان شالله زود خوب میشی میگذره 😍🙏

ن ورزش نداده.ولی بنظر شما میتونم خم شم دیگه ؟میتونم منظورم اینه عملم رو خراب ننمیکنم

معذرت میخوام مثل حالت دستشویی نشستن؟

بله ، ولی نباید دستشویی معمولی استفاده کنی ها، یا اینکه در اون حالت بمونی 

چون ضرر داره

کلا روی زمین نباید بنشینی یا روی زمین نباید بخوابی

مگه دکتر اینا رو نگفته بهتون

ن ورزش نداده.ولی بنظر شما میتونم خم شم دیگه ؟میتونم منظورم اینه عملم رو خراب ننمیکنم

عزیزم هرچی دکتر بهت گفته همسر من که تا 3ماه رعایت کرد بعدش همه کاری کرد ولی حتما از دکترت بپرس

بله ، ولی نباید دستشویی معمولی استفاده کنی ها، یا اینکه در اون حالت بمونی  چون ضرر داره کلا ر ...

رو تخت و دستشویی فرنگی رو گف.و گفت خم نشو اصلا .میخوام ببینم همین حالت دستشویی بشینم چیزی از زمین بردارم مشکلی پیش نمیاد یعنی؟

نرمشهات رو انجام بده حتما

پاره کی دیسک داشتین فکر میکنم 

کلا پیاده روی خیلی انجام ندین

خیلی نشینن

از جای بلند مثل پله بعضی از اتوبوس ها پیاده نشین

خم هم که نباید بشین دستشویی فرنگی استفاده کنین

کلا خیلی باید رعایت کنی عزیزم تازه بعد این همه هم هی استرس میاد سراغت که وای نکنه دوباره طوری بشه، من که اینطوریم 

انشاالله زودتر خوب بشین

رو تخت و دستشویی فرنگی رو گف.و گفت خم نشو اصلا .میخوام ببینم همین حالت دستشویی بشینم چیزی از زمین بر ...

نه اینکه بنشینی زانوها تو یکم خم می‌کنی وسیله ای بر میداریم همین، به حد همون نشستن نمیرسه

نرمشهات رو انجام بده حتما پاره کی دیسک داشتین فکر میکنم  کلا پیاده روی خیلی انجام ندین خیلی ...

آره دقیقا استرس میگیرم میخوام برم خونه خودم .تا امروز پیش مامانم بودم

2706