2733
2739

سلام

چند روز پیش بند ناف دور کردن بچه ام یه دور پیچیده

همش نگرانم

نمیتونم ۴هفته ام تحمل کنم

میترسم خدایی نکرده خفه شه

حرکتاشم کمتر شده

بیشتر خودشو سفت و جمع میکنه یه طرف شکمم

نمیدونم به خاطر بند نافه یا به خاطر اینکه جاش کم شده

بچه من از پنج ماهگی سونو میزد بند ناف چند دور دور گردن جنین پیچیده 

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 

چی بگم خیلی ها میپیچه دور گردنشون سالم هم به دنیا میان اگر چیزی باشه دکتر زود تر می‌فرسته برای زایمان من به یه دليل دیگه ۳۶ هفته و ۶ روز سزارین شدم بچه حتی تو دستگاه هم نرفت

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا دو دورم که بپیچه خطرناک نیست الکی نگران نباش، من از دکتر اطفال تو تلوزیون شنیدم، دو دور به بالا خطرناک میشه

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2728
2740
چی بگم خیلی ها میپیچه دور گردنشون سالم هم به دنیا میان اگر چیزی باشه دکتر زود تر می‌فرسته برای زایما ...

الهی بگردم برات چی کشیدی

من امروز جنین ۹هفتمو سقط کردم دیدمش دارم میمیرم از عضه😭😭😭😭

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
تا دو دورم که بپیچه خطرناک نیست الکی نگران نباش، من از دکتر اطفال تو تلوزیون شنیدم، دو دور به بالا خ ...

واقعا

من دارم سکته میکنم به دکتر میگم زودتر درش بیارن

همش نگرانم‌ولی دکترم میگه تا ۴۰صبر کن

زایمانتم طبیعی باشه بهتره

خب چیکار کردی الان چند هفته ای دکتر نگفت خطرناکه

انقد بچه بودم هیفده سالم بود حاملع بودم پنج ماهگی گفت بند ناف دور گردنع ترسیدم دیگ تا ماه نه سونو نرفتم ... الان پنج سالشع  نگران نباش . فقط خودتو اماده کن یه بچه شیطون خاهی داشت 😁😁

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
الهی بگردم برات چی کشیدی من امروز جنین ۹هفتمو سقط کردم دیدمش دارم میمیرم از عضه😭😭😭😭

اخی عزیزم ناراحت شدم برات😔ولی پسر من سالمه خداروشکر طوریش نشد الانم بزرگ شده ان شاالله شما هم به زودی خداا یه بچه خوشکل بهت بده

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
خوب هرچی که دکترا میگن انجام بده. من خودم مامانم میگه بدنیا اومدنی بندناف چندبار پیچده شده بود دورگ ...

خب منم میترسم میگم زودتر درش بیارن

میترسم خدایی نکرده خفه شه

دکترم میگه فقط مراقب حرکاتش باش

زودترم زایمانت نمیکنم

2706