2737
2734

باید مثل طبیعی ۴۰ هفته پر بشه یا زودترم میشه؟اگ میدونید لطفا راهنمایی کنید

پسرم..شدی قشنگترین اتفاق زندگیه من..دوست دارم دردونه ی قلبم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم سزارینی هستم 

چون بچه اولم شکمم دوس داشت تا ۴۱ هفته موند ولی دکترا دیگه سزارینم کردن🤣🤪

حالا این دومین بارداریمه نمیدونم چند هفته قراره سزارین بشم 

لایکم نکن لطفا😩اگه لایکم کنی خیلی دیونه ای.       🧿❤Married‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ❤️🧿
2740
منم سزارینی هستم  چون بچه اولم شکمم دوس داشت تا ۴۱ هفته موند ولی دکترا دیگه سزارینم کردن🤣🤪 ...

ان شالله بسلامتی زایمان کنی❤

سزارین خیلی سخته؟منظورم همون تایمی ک عملت میکنن رو میگم..مثلا شکم رو برش میدن متوجه میشی اصلا از دردش؟

۳۸ هفته تمام عمل شدم من ، نگران نباش اصلا سخت نیست من که فقط نیم ساعت بعد عمل درد داشتم همین ، حتی کارامو خودم انجام میدادم از اتاق عمل که آوردم تو بخش گفت خودت میتونی یواش بری رو تخت خودم دستمو گرفتم خودمو کشیدم رو تخت ، گریه میک دما اما از درد نبود از شوق بود 

۳۸ هفته تمام عمل شدم من ، نگران نباش اصلا سخت نیست من که فقط نیم ساعت بعد عمل درد داشتم همین ، حتی ک ...

خداروشکر..خوشحال شدم برات❤ دست راستت رو سر من

ان شالله بسلامتی زایمان کنی❤ سزارین خیلی سخته؟منظورم همون تایمی ک عملت میکنن رو میگم..مثلا شکم رو ب ...

نه هیچ دردی متوجه نمیشی 

ولی بچه رو که در میارن انگار قلب و معده همچیت در اومد 

بعدش حس سبکی 

لایکم نکن لطفا😩اگه لایکم کنی خیلی دیونه ای.       🧿❤Married‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ❤️🧿
نه هیچ دردی متوجه نمیشی  ولی بچه رو که در میارن انگار قلب و معده همچیت در اومد  بعدش حس ...

ان شالله منم تجربه کنم راحت❤