2733
2734
عنوان

بیایین کمکم کنید سرد شدن رابطه

1895 بازدید | 34 پست

رابطم با همسرم سرد شده دیگه مث قبل نیست 

یه دختر ۱ ساله هم دارم نمیدونم مشکل از کجاست 

کاملا بی احساس شده حتی اگر ۱۰ روزم منو نبینه شاید براش مهم هم نباشه الان ۳ شب تو بالکن تنها میخوابه میگه گرم 

امشب گفت پایین بخواب ازش پرسیدم چرا انقدر بی احساسی میگه نمیدونم . تازه اوضاعمون یکم بهتر شده از مستاجری در اومدیم چرا ب جای اینکهبهتر بشه بدتر شده 

بیکار الان ممکنه از اون باشه 

خیلی سرد دارم میترسم 

و نمیدونم چیکار کنم ک درس بشه میترسم حرکتی بزنم ک بدتر بشه منظورم اینه ک اگر محبتم بیشتر کنم و باز محبتی نبینم داغون تر بشم 

چون میدونم در چ حد بی احساس 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
شوهر منم مثل اوایل نیست بهتر منم راحت ترم استقبال میکنم

من دوس ندارم از الان مث زن و مرد های ۷۰ ساله ک جدا میخوابن و هیچی بجز خوردن نهار شام براش مهم نیست باشم 

من سنی ندارم تازه ۲۳ سالمه

2740

زیاد به خودت سخت نگیر شاید اذیت کشیدین تا خونه دار شدین میشه دا نمیشه که هر چی رو به پای بد بودن نوشت زیاد حساس نباش زیاد هم نرو برای محبت کردن بهش خودش درس میشه زیاد بری جلو دیگه همیشه باید همیشه پیش قدم بشی اون مرده اگه نیاز داشته باشه میاد پیشت اصلا فکر بد هم نکن مزدایی هستن هرشب پیش زنشون هستن هرشب رابطه داره ولی بیرون تو فکر خیانت هست فکر نکن فشار زندگی شاید روشه قرض بدهی همینا 

محبتش کن تو بگو من تنها نمیتونم بخوابم بهت عادت کردم تو بیشتر برو سمتش

میدونم چی میگی و تو این چند سال همش همین بوده تلاش از سمت من خسته شدم دیگه میخوام کاری کنم اون جذبم بشه و بیاد سمت من اون برای کنار من بودن تلاش کنه

اصولا مردا وقتب ذهنشون درگیر اینجوری مبشن اگه کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی خونده باشی متوجه مبشی چی میگم ذهنش درگیر یچزییه مثل همون بیکاریه زیاد داره تنها باشه تو ذهنش همش برای اینده زنو بچش نگرانه خوب میشه نگرانش نباش اگه هی سوکش بزنی بدتر میشه

من درس نخوندم اما هنر توی خونمه . ناخداگاه به سمتش کشیده میشم و خداروشکر میکنم که هوش هنری دارم
میدونم چی میگی و تو این چند سال همش همین بوده تلاش از سمت من خسته شدم دیگه میخوام کاری کنم اون جذبم ...

مردا کلان نمی‌دونم چشون شده جز عذاب دادن کاری بلد نیستن 

برعکس شوهر من ولم نمیکنه خستم می‌کنه هرشب همخوابی میخواد ۲۴ساعت میگه کنارم بشین همش محبت میخواد اگه یکم بی توجهی کنم عصبی فحش ناسزا

همیشه بودم ولی خاموش از بس درد دل بقیه را خوندم دل خودم گرفت .گفتم بیام حرف دلم بزنم سبک بشم 
2706