2733
2739

پسرم از پنج شنبه هفته پیش گرفته دکتر هم بردم دارو میخوره از شنبه شب هم تبش شروع شده با استامینوفن که اصلا نمیاد پایین بروفن هم یکی دوبار تاثیر داشت الان به جای اینکه بیاد پایین با بروفن میره بالا دیگه نمیدونم چکار کنم 

دوره اش چند روزه اس؟؟تا کی تب میکنه؟باز ببرم دکتر؟؟؟

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

خواهرزادم گرفته بود، بدنش یهو داغ میشد، سرفه های بدی ام میکرد، دارو خورد یک هفته طول کشید خوب شد

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما سرفه نکردیم..ولی دخترم تب شدید بی حالی...بی اشتهایی آبریزش بینی.تبش فقط با شیاف اومد پایین ۱۰روز طول کشید..

من گلو درد و آبریزش و کمی عطسه..دارو واسه گلو دردم جواب نداده..

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2742

منم در حد ۶ ۷ ساعت بدن درد داشتم بعد خوب شد بعدش ۴ ۵ روز سوزش گلو داشتم و بی حال بودم همش خوابم میومد گفتن ویروس گرفتی..

آب میوه و مایعات زیاد خوردم روزی یکی قرص سرماخوردگی هم میخوردم با شربت گلو

✍ آمین شود هر آنچه میپنداری ... 💫
خواهرزادم گرفته بود، بدنش یهو داغ میشد، سرفه های بدی ام میکرد، دارو خورد یک هفته طول کشید خوب شد

توی این یک هفته مدام تب هم داشت؟

2740
ما سرفه نکردیم..ولی دخترم تب شدید بی حالی...بی اشتهایی آبریزش بینی.تبش فقط با شیاف اومد پایین ۱۰روز ...

ده روز تب هم داشت؟؟

من دخترمم گرفته ازش فعلا فقط سرفه هاش شروع شده خدا کنه اون حداقل تب نکنه

این همون کروناست فقط چون آمار کم شده مردم فکر میکنن یک بیماری دیگست من یکی از بستگانم توی بیمارستان هست روی همین حساب میگم 

انشالله که سریع تر بهتر بشید ولی خودتون رو قرنطینه کنید انشالله که چیزی نیست 

منم در حد ۶ ۷ ساعت بدن درد داشتم بعد خوب شد بعدش ۴ ۵ روز سوزش گلو داشتم و بی حال بودم همش خوابم میوم ...

پسر من غذاشم به زور بهش میدم مایعات هم‌که همیشه ملی اب میخورد الان آبم نمیخوره فقط دمنوش به و سیب بهش میدم سیب هم کرفتم اب سیب دوست نداره ولی خود سیب رو‌میخوره

این همون کروناست فقط چون آمار کم شده مردم فکر میکنن یک بیماری دیگست من یکی از بستگانم توی بیمارستان ...

دکتر گفت ویروس جدیده تازه اومده  من هفته پیش بیمارستان بودم دخترم بستری بود خیلی از بوه ها بستری بودن که این ویروس و کرفته بودن ولی تست کروناشون منفی بود

اگه کرونا بود دکتر میگفت نه؟

ده روز تب هم داشت؟؟ من دخترمم گرفته ازش فعلا فقط سرفه هاش شروع شده خدا کنه اون حداقل تب نکنه

نه ۳روز تب داشت ک دیدم با دارو نمیاد پایین .تا یه شب شیاف دیکلوفناک ۵۰و شب بعد شیاف استا اطفال زدم واسش خدا رو شکر کلا تب نکرد فقط آبریزش و بیحالی رو تا ۱۰روز داشت.

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
دکتر گفت ویروس جدیده تازه اومده  من هفته پیش بیمارستان بودم دخترم بستری بود خیلی از بوه ها بستر ...

نمیدونم والا هر کدوم یک چیزی میگن🤦🏻‍♀️ ، الان هم اکثرا دیگه کسی نه ماسک میزنه نه چیزی؛ بعید نیست که خودش باشه یا یک ویروس جدید باشه حالا هر چیزی هم هست بچه ها زود خوب میشن نگران نباشید 

2706