2733
2739
سلام من دیسک کمر و کم کاری تیرویید دارم میخوام برای اقدام اماده شم دکتر سیما قاسم زاده رئ انتخاب کردم اما دوره یه خرده سخته برام میشه معرفی کنین...ممنونممممممم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=695255 تهران پارس، بین فلکه دوم و سوم، خ حجربن عدی ، کوچه 188 شرقی، جنب داروخانه مینا طبقه همک، پلاک 120 آدرس مطب 77877513 تلفن مطب روزهای زوج ساعت 15-20 ساعت پذیرش متخصص زنان و زایمان فلوشیپ نازایی- عضو تیم تخصصی مرکز نازایی خاتم الانبیاء( روزهای شنبه و چهارشنبه صبح) مرکز نازائی بیمارستان آبان
2728
2740
بهار جان. منم 7-8 ماه پیش این سؤالو پرسیدم، یکی از بچه های نی نی سایت دکتر گلشیرازی رو معرفی کرد. خدا خیرش بده... دکتر منیره گلشیرازی. فلوشیپ نازاییه. من که عاشقشم... عفونتی که 8 ماه درگیرش بودم و به داروی هیچ دکتری جواب نمیداد رو با یه نسخه خوب کرد... اونم بدون معاینه! واسه بارداری ام خیلی وقت بود مشکل پلی کیستیک و تخمک گذاری و عود کیست بزرگ داشتم... تحت نظر ایشون باردار شدم... تشخیص و تجویزش فوق العاده س! اگه واسه بارداری میخوای بری، دستشم خیییلی سبکه! همه مریضا ازش راضی ان... آدرس: بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس. کوچه 188 شرقی. روبه روی داروخونه مینا. روزهای زوج. ساعت 14 تا 20:30 تلفن: 77877513 تو مطبش دستگاه سونو ام داره. ویزیتش آزاده. 30 تومن. سونوشم 40 تومن. اگه بیمه تکمیلی ام داری واست می نویسه هزینه رو دریافت کنی...
2706