2737
2739
عنوان

اگه با یکی خیلی صمیمی باشین...

62 بازدید | 6 پست

بعد سر یه موضوعی بینتون شکرآب بشه و سه ماه حرف نزنید باهم ، اگه اون بیمحلی رو ادامه بده شما هم همین کارو می‌کنید یا حرف میزنید در موردش باهاش؟ 

طرف هم مثلا خواهر شوهر باشه که تو جمع ها میبینیدش

اگر میدانستم به تو منجر خواهد شد....هزاربار میزیستم.... تمام آن عمر پریشان را....
بهش میگم بچرخ تا بچرخیم

اینو میگی؟ یا بیمحلی رو ادامه می‌دی توام؟ من وقتی حرفم رو نزنم خیلی بهم میریزم مقصر اون بوده و الان بیمحلی می‌کنه انگار تقصیر من بوده

اگر میدانستم به تو منجر خواهد شد....هزاربار میزیستم.... تمام آن عمر پریشان را....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من قهر اینارو اصلن دوست ندارم طاقتشم ندارم مخصوصن با دوستای صمیمیم(البته میدونم شما گفتی خواهرشوهرتون) اصن عین اسفند رو اتیش میشم تایمی ک با دوستم قهرم😂 ولی از اونجایی ک لوسو مغرورم همیشه همه نازم کشیدن میدونم خوب نیست ب مشکل میخورم اما درکل فلن اینطوریم و الا یچی میشه اکثرا طرف مقابلم میاد 

واقن نمیتونم تصور کنم طرف مقابلمم بدتر از خودم باشه چون قطعا قهرمون طولانی مدت میشه😑

البته صمیمی باشیم واسم مهمه و عصابم همش خورده وگرنه ک ده سالم بگزره ... 

من قهر اینارو اصلن دوست ندارم طاقتشم ندارم مخصوصن با دوستای صمیمیم(البته میدونم شما گفتی خواهرشوهرتو ...

ما هم دوست بودیم خیلی هم صمیمی... ایشون عید یه کار خیلی اشتباه کرد یعنی رفتار بد با پسرم .. منم ۳بار زنگ زد بعدش جواب ندادم چون خیلی ناراحت بودم ولی بعدش باهاش حرف زدم دیدم خیلی خودش رو گرفته که منم بیمحلی رو ادامه دادم دیگه همینجور موند تا الان 

اصلا عجیبه که اون خودش رو گرفته برای من. امشب بهش پیام دادم میشه حرف بزنیم جواب نداده.. 

ما هم دوست بودیم خیلی هم صمیمی... ایشون عید یه کار خیلی اشتباه کرد یعنی رفتار بد با پسرم .. منم ۳بار ...

خب بنظرم همون موقع درباره دلیل ناراحتیتون باهاش حرف میزدین بهتر بود چون میدونی اینطوری کدورت رو کدورت پیش میاد اون بدرفتاری کرد شما ج ندادی و بعد شما حرف زدی ایشون بی محلی کرد ... کاش همون موقع جوابش میدادی یا بعدا خودت زنگ میزدی... اینک س بار زنگ زده خب ... ایشونم البت بهتر بود خودش نگیره

اما درکل باز بهرحال عب نداره دیگ اتفاق قبلن افتاده 

الان باهم حرف بزنین ایشالا ک حل میشه