2733
2739
عنوان

تب شدیدکمکم کنید

398 بازدید | 26 پست
سلام دخترم یکسال وچهار ماهشه سرما خورده از دیشب تا حالا تبش تا 40 درجه میره هرکاری میکنم پایین نمیاد 4ساعت یه بار استامینوفن بهش دادم 2بارم شیاف گذاشتم ولی تغییر نکرده تو روخدابهم بگید چیکار کنم
به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹
عزیزم ایشالله خوب بشه
ولی چرا نشستی خوب سریع ببرش دکتر ی درمانگاهی
کف پاش ابغوره بزن من شنیدم تب و میاره پایین
ولی سریع ببرش دکتر
تقصیر ما نیست که بر روی حرفهایمان نمی مانیم، ما بر زمینی زندگی میکنیم که هر روز خودش را دور میزند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شکمشو پاهاشو با دستمال ولرم خنک کن کم کم
یهویی نه هاااا
حتی اگر شد ببرش اب بازی
بشونش تو اب
بستنی بهش بده
هر طور شده تبشو پایین بیار
ویروسه دختر منم گرفت اب شد
5 روز مدام تب داشت
دکتر 3تا بردم مشون گفتن انتی بیوتیک نمیخواد ویروسیه باید دورشو بگذرونه
زندگی باور میخواهد آن هم از جنس امید... که اگر سختی راه، به تو یک سیلی زد... یک امید از ته قلب به تو گوید... که خدا هست هنوز
لباسم متناسب تنش باشه لرز نکنه
زیادم تنش نکن داغتر شه
خونه هم خیلیییی داغ نباشه
زندگی باور میخواهد آن هم از جنس امید... که اگر سختی راه، به تو یک سیلی زد... یک امید از ته قلب به تو گوید... که خدا هست هنوز
ازدیشب تا حالا دارم پاشویش میکنم ولی هر لحظه بدتر میشه دیشب تا ساعت 11بیمارستان بودیم
به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹
2740
تب بالا نشانه عفونته بلند شو ببرش دکتر
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
نه نوشین جون همیشه تب بالا نشون دهنده عفونت نیست
خیلی از بیماری های ویروسی هم میتونن تب خیلی بالا بدن
دختر من 5 شنبه پیش به خاطر تب 41 درجه بستری شد تا با سرم تراپی تبش بیاد پایین
ازمایش هم ازش گرفتن
فقط ویروس بود
بدون هیچ عفونتی
علایم سرما خوردگی داره ولی از قبل عفونت ادراری داره سه روز پیش از دادم هنوز جوابشو نگرفتم
2706