2733
2739
دو سال پیش بنا به دلایلی مجبور به ازدواج شدم
خانواده م مخالف بودن
با همسرم تفاوت فرهنگی و طبقه ای زیادی داشتم و دارم
ولی بسیار پسر خوب و خوش اخلاق و خیلییییی هم منو دوست داره

خلاصه اینکه با همچنین آدمی ازدواج کردم

ما از دو تا شهر دور هستیم و محاسباتم درست در نیومد و به هیچ کدوممون انتقالی ندادن الان دوساله اون شاهروده و من کرمان
دیگه از دوری و از درجا زدن خسته شدم و تصمیم به طلاق گرفتم ولی دودلم
دستی به جام باده و دستی به زلف یار رقصیی چنین میانه ی میدانم آرزوست
وا بنظرمن ک تصمیمت اصلا عاقلانه نیس درکت میکنم دوری سخته خیلییی اما اگ واقعا دوسش داشتی حتی ب طلاق فکرهم نمیکردی
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب اینجوری که نمیشه....اگه واقعا همسرتو دوست داری برای حفظ زندگیت قید کارتو بزن برو پیش شوهرت.اونجا دنبال کار باش
پسرم، مرد من،دستان کوچکت تکیه گاه امن من و نگاه شیرینت آرامش بخش لحظات دلواپسیه من است. ممنونم که هستی
2740
عزیزم به این زودی اسم طلاق نیارین؛ در زندگی زناشویی، صبر و تحمل، نقش زیادی داره؛ همیشه اینجوری نمیمونه، مردی با این خصوصیات اخلاقی رو صرف دوربودن، از دست ندید؛ صبر و ظفر هر دو دوستان قدیمند، بر اثر صبر، نوبت ظفر آید؛
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
وای اصلا حقوق اون کفاف زندگی رو نداره چون مادرش مریضه و خرج دوا و دکترش رو هم همسرم باید بده
الان یعنی چی به همین راحتی میگی طلاق؟؟؟!!واقعا دوسش داری؟!! خب برو شهر همسرت یعنی انقد کار یا تحصیلت مهمه ک میخوای طلاق بگیری؟؟!!!!!!!

خدایا تورو بحق عزیزان درگاهت،کمک کن همه ی نی نی ها به موقع و صالح و سالم بیان بغل ماماناشون.آمین🙏

قبل از ازدواج اومدم همین جا تاپیک زدم همه گفتن نکن پشیمون میشی و همینطور هم شد بذای همین تاپیک زدم
2706