2733
2734
سلام دختر من رفلاکس داره و الان چهل روزه هست . دکتر براش رانیتیدین خارجی نوشته ولی پیدا نمی کنم . داروخونه ای رو می شناسید که نوع خارجیش رو داشته باشه ؟ شنیدم اثرش بیشتره . ممنون میشم کمک کنید . من میام بعدا می خونم دخترم سکسکه می کنه گریه می کنه ممنون
سلام،منهم مشکل تو رو داشتم ،،گیر اوردنش سخته،باید به داروخونه های مختلف سر بزنی،،،یه نمونه zantac خیلی تلخه ،پسر من وقتی بش میدادم گریه میکرد برا همین دلم نیومد دیگه بهش بدم،یکی دیگه orbis اونا گیر نیووردم،ایرانی ها سها را پسر من میخورد،قابل تحملتر بود،،،zantac خالم زنگ زد اطلاعات داروییی فکر کنم شریعتی رفت گرفت اما پیشنهاد نمیکنم بهت،سعی کن رژیم غذایتو درست کن،معمولا بچه های رفلاکسی به پروتیین گاوی حساسیت شدید دارند،شکلات،گوجه و....باید رعایت کنی.خودت باید ببینی چه چیزای حالشو بدتر میکنه،مثلا پسرمن وقتی با ماشین میبردمش بیرون برمیگشتیم خونه حالش خیلی بد میشد،مرتب استفراغ میکرد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.