2733
2734
عنوان

یه کمک کوچولو میخوام.........

685 بازدید | 38 پست
من دیشب آز تیتر بتا دادم که 80 بود تو آزمایشگاه بهم گفتن داری به سمت بارداری پیش میری ولی بینا بینه

حتما برو پیش دکترت که امروز میخوام برم جوابشو بهش نشون بدم ولی بی بی چک منفی نشون میده

از 9 روز قبل از پری شدنم لک بینی داشتم تا الان که 8 روز از پری گذشته. زیر دلمم گاهی اوقات تیر

میکشه، ممکنه باردار باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با خدا باش و پادشاهی کن..........
آره عزیزم بارداری نی نی هم پسره مفقط زود برو بهت شیاف و قرص بده تا لکه بینی قطع بشه و خطر پیش نیاد
حجاب همان چادری بود که بین درو دیوار سوخت اما از سر فاطمه(س) نیفتاد'یا فاطمه الزهرا(س) کوچولویی که مدت ها منتظرش بودم بیمه ی امام زمان (عج)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فکر نکن الکی دارم دلتو خوش می کنم حداقل ده نفر مثل تو دیدم
حجاب همان چادری بود که بین درو دیوار سوخت اما از سر فاطمه(س) نیفتاد'یا فاطمه الزهرا(س) کوچولویی که مدت ها منتظرش بودم بیمه ی امام زمان (عج)
2742
چون پسرا بتاشون پاینه و مادر اول بارداری لکه میبینه

نه ندارم اسمم مال زمانی که باردار بودم اما متاسفانه سقط شد چون خودمو دیر به دکتر رسوندم
2740
ببین حالا که لک دیدی استراحت مطلق کن سریعا برو دکتر به امید خدا انشاللللللللللله به حق ضامن آهو فقط با یه آمپول مشکل حله
فقط فقط و فقط استراحت تا وقتی نی نیت جاش کاملا محکمه محکم بشه
ببین حالا که لک دیدی استراحت مطلق کن سریعا برو دکتر به امید خدا انشاللللللللللله به حق ضامن آهو فقط با یه آمپول مشکل حله
فقط فقط و فقط استراحت تا وقتی نی نیت جاش کاملا محکمه محکم بشه
اقدام دارم میکنم ولی حامله نمیشم
حالا تو حرص منو نخور فقط و فقط فکر نی نیت باش زود حتی اگر شده اورژانسی برو دکتر فرقی نداره حتما متخصص باشه اون آمپولو بزن بعد سر فرصت برو پیش یه دکتر خوب استراحت مطلقم دوباره میگم فراموش نکن ایشالله سالم بقلش میگیری
راست میگه شیواز جون یادم رفت بگم مبارکه ایشالله خوش قدم باشه
2706