2737
2734

ببخشيد خانمها لطفا هر کس اعصابش از جاي ديگه خرده نياد. من يه سوال مشخص پرسيدم. ممنون ميشم اگه تجربه اي داريد بفرماييد. ديروز يه نظري دادم تو يه تاپيک چنان فحش و فضيحت شنيدم که فکر کردم تو ميدون جنگ رفتم. آخرشم تاپيک قفل شد وگر نه تا همين الان داشتم تير بارون مي شدم. يه کلمه گفتم پسر بهتر از دختره!  بابا قرار نيست همه عين هم فکر کنن که! چرا ما خانمها اينجوري هستيم؟ آخرشم يکي گفت شما حتما مرد هستي که با ما موافق نيستي       اي خدا ..... 

ولش کنين دوستان عزيز اگه با فيبروم باردار شدين خوشحال ميشم تجربه تون رو بدونم. با هيچکس هم دعوا ندارم  

سلام عزیرم.من فیبروم نداشتم ولی رحم دوشاخ داشتم .تو بارداری دوتا فیبروم بوجود اومد بخاطر هورمونها ولی کوچیک بودن..بعد بارداری هم از بین رفتن ولی اگه فیبروم داری فبلش درمان کن چون بزرگ میشن وخدای ینکرده باعث سقط نشه..بعضیاشون خیلی بزرگ میشن و جای بچه تنگ میشه و سقط پیش میاد

تنهایی گرچه کشندس,واسه من خیلی عزیزه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیرم.من فیبروم نداشتم ولی رحم دوشاخ داشتم .تو بارداری دوتا فیبروم بوجود اومد بخاطر هورمونها ول ...

ممنون عزيزم از اطلاعات خوبت. البته فيبرومم کوچيکه بايد ببينم  اصلا درمان داره. چون شنيدم معمولا به حال خودش رهاش مي کنن. 

2742