2737
2734
عنوان

علاقه به پوشک

3895 بازدید | 34 پست

تا حالا شدع یه چیز مسخره رو دوس داشته باشید ، نتونید ب کسی در موردش بگید و نتونید جلو خوتدنم بگیرید که در موردش فک کنید ؟!😶

نمدونم چجوری یا اصن چطور یا چراا ولی دوس دارم پوشک ببندم 😶 حتمن خیلی براتون عجیبه ولی خب این حسیه ک نزدیکه ده یازده سال دارم و چندین بارم اقدام کردم ب بستنش ..... ، تا چن سال پیش فک میکردم فقط من تو دنیا اینطوریم ولی خب فهمیدم خیلیاا دیگه هم اینطورین ... نمدونم باید چیکار کنم هر چی هم سعی میکنم بهش فک نکنم تهش تا یکی دو هفته میشع ولی بعدش دوباره همچی از اوول 😑 هیچکسم از دوستام یا خانوادم نمدونه یعنی نگفتم ک بدونن یعنی خب اصن احساس راحتی باهاشون نمیکردم ک بگم تا با این سایت آشنا شدم البته اگه نپاکنش 😕 نمدونم باید اصن چیکارر کنم میشع کمکم کنید لدفننن 😔💛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
 یجورااییی ولی خب ب جز اونم بش علاقه دارم 😶😶

هیچی این ارثیه کاری نمیشه کرد فقط شاید سر خودتو‌گرم‌کنی کمتر سراغش بری شاید مشاور  کمک بتونه بکنه مثل کسی که به جوراب علاقه داره یا کسی که به پا علاقه داره

2740

با سلام

راجب به علاقه به پوشک یه پستی گزاشتین این حستون ممکنه از بچگی مونده باشه از زمانی که از پوشک جدا شدین یا رفتار های خانواده دز اون زمون که پوشک میبستین ، خیلی روی این موضوع گشتم که میشه ترکش کرد یا نه ، همه سایت ها تکراری نوشتن که اره برو پیش روانشناس اینا رفتم فایده هم نداشت خوده روانشناس هم حالت مسخره باهام رفتار میکرد

این یه حسیه که توی ما هست مثل بقیه مردم که حسشون به دختر یا پسر دارن با اینکه این حس هم در ما وجود داره علاقه داریم به پوشک شدن

یجورایی باید با این حس کنار بیای و سعی نکن به کسی بگی حتی رفیقات هم مسخرت میکنن هم ازت دور میشن یجورایی میزنن تو سر ادم

ایشالا که تونسته باشم کمک کنم

2706