2733
2734

دوستان بین این ۲تا موندم کدومو برم؟کسی تاحالا تجربه داشته؟

یا علی نام تو بردم نه غمی ماند نه هّمی بابی انت و امّی •گوییا هیچ نه همی به دلم بوده نه غّمی بابی انت و امّی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کدوم سمتی من دیاموند رفتم مربیم آقای رضایی بود خدا خیرش بده ازم راننده ساختاااا

پیروزی

یا علی نام تو بردم نه غمی ماند نه هّمی بابی انت و امّی •گوییا هیچ نه همی به دلم بوده نه غّمی بابی انت و امّی
پیروزی

اینی که میگم هفت تیره اونجاها رو نمیشناسم اگه تونستی اینجا رو‌ برو نزدیک متروعه ولی اگرم نتونستی هر اموزشگاهی که رفتی بپرس بهترین مربیش کیه با همون بردار چون هرجا بری حتی بهترین آموزشگاه هم مربی خوب داره هم بد

2740

محمدی فکر کنم قدیمی تر باشه 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

فقط حواستون باشه آموزشگاه محمدی با خانم الهه رستمی کلاس ندارند زورکی. براتون چون ناراضی زیاد داره و همه ازش شاکی هستند به اجبار کلاس میذارندباهاش دختر خالم باهاش کلاس رفته خود مربی گفته کارت مربیگری و از قرچک گرفته پارتی بازی بعدم اومده تهران مربی پرایدش همش خراب همش از کلاس دختر خالم میزد می‌رفت بیمارستان تو کلاسها همش از مشکلات زندگیش میگه پارک دوبل اصلا آموزش نمی‌ده چون معتقده به ماشینش فشار میاد آگاه باشید که پولتون و دور می‌ریزید مربی‌های اونجا گفتند شوهرش هم همونجا کار می‌کنه به اسم روحی زن و شوهر همه ازشون ناراضی

محمدی بهتره بهترین مربی خانم رستمی که وقت کلاسهاش پره با اینکه الان مربی ها خالی هستن ایشون فعال هستن  بهترین روش پرسیدن از خود آموزشگاه محمدی هست برای خانم های هنرجو 

خانم رستمی پرتلاش و مهربون و با حوصله وبا تجربه وخیلی ساده ودلسوزانه توضیح میدن حتی اگه شده یک جلسه برای اثبات هم بگیرید  خیلی نمونه هستن  خدا حیرشون بده 

2706