2733
2734

من بچم شیر خشک میخوره از وقتی براش شروع کردم تا همین الان که بیست و یک ماهشهر و می‌خوام کم کم از شیر بگیرمش از هر کس و ناکسی حرف شنیدم که شیر خودتو بده  ، ای وای بچت گناه داره   ،شیر خشک ضرر داره!!!  

آخه یکی نیست بگه بابا اون موقعی که بچه من از گشنگی گریه میکرد و من شیر نداشتم،یا وقتی که آب بدنش کم شد و کلیه‌اش داشت از کار می افتاد از شیر نداشتن من  یا وقتی زردیش رسید به بیست و چهار از شیر نخوردن؛ تویی که برا خودت تز میدی کدوم گوری بودی که حالا برا من دایه ی مهربان‌تر از مادر شدی و با حرفات منو رنج میدی و دلم رو می‌شکنی. مگه من خودم خواستم که شیر نداشته باشم. خواهشاً قبل اینکه دهنتون رو باز کنید و یک مادر رو به خاطر شیر خشک دادن به بچش سرزنش کنید یکم اون مغز اکبندتون رو به کار بگیرید و بفهمید که هر چیزی به شما ربط پیدا نمیکنه که بخوابد در موردش نظر بدید

دیروز یه خانم تو که بچه شیر خشکی داره و بچش هم خیلی تپل مپل بود ازم پرسید شیر خودت رو میدی؟ من اول ازش پرسیدم شما چی ؟ اون گفت شیر خودم رو میدم بعد دوباره سوالش رو پرسید منم گفتم نه شیر خشک میخوره احمق برداشت گفت وای نده ضرر داره و فلان   هر چند من زیادی خوشبین بودم که جواب سوالش رو دادم باید همون اول میگفتم به شما ربطی ندارد.

کاش فقط ما ها رو به حال خودمون بزارن ما خودمون به اندازه کافی حسرت توی دلمون داریم چون حس اینکه بچه از س.ینه مادر شیر بخوره رو هیچ وقت نتونستیم کامل و درست حس کنیم آنم کسی مثل من که بچم با اصلا نمی گرفت و همش با گریه و عذاب و زورکی بود هر وقت مادری رو میبینم که شیر خودش رو میده دلم می شکنه و بغض می کنم کاش بقیه با حرف هاشون این ناراحتی رو بیشتر نکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از نظر علمی شیر مادر مقوی دیگه نیست  ! چرا ؟چون در زمان قدیم غذاهای اصل و بدون مواد افزودنی میخوردن وبچه هم خیلی مقوی میشد 

ولی الان کلی گوشت و مرغ هورمونی و مواد افزودنی و کلی هم به بچه ضرر میرسونه 

توصیه مون اینه که شیر خشک بخورن 

خیانت =هرزگی
2740

من شیر داشتم خودم ندادم بهکسی هم ربطی نداره 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤

حق میدم بهت عزیزم

اشلا حسرت نخور 

بچه اولم کامل شیر خودم رو خورد و انقدر اذیت سدم که نگو

شب تا صبح سینه تو دهنش بود و خواب نداشتم و کلسیم برام نمونده

ولی دومی رو شیر خشک میدم خیلی راضی ترم بخدا

همه همینیم

چرا ازدواج نمیکنی؟

چرا با این ازدواج کردی با اون نکردی؟

چرا بچه دار نمیشی؟ نکنه نازایی؟

چرا بچه دوم نمیاری؟

چرا عینک میزنی؟

چرا چشت کجه؟

چرا درس خوندی؟ چرا نخوندی؟

چرا این رشته رفتی؟

چرا چرا چرا و چرا 

همه مثل توایم چکار میشه کرد جز تحمل؟

نگو داغ دلم تازه شد. من سر همین حرفا به زور دیگه بهش شیشه ندادم و خودم رو میکشتم که شیرم زیاد بشه. ولی چه کنم که بچم آلرژی داشت و لبنیات و مغزیجات رو نباید میخوردم و شیرم کم شد و به زور پودر و ... شیر میدادم

اخرم یه بار یکی تو جمع گفت وای چقدر زحمت میکشی و سختی کشیدی تا دخترت انقدری شده، مادرشوهر احمقم با یه لحنی یهو برگشت گفت بهش شیر خشک میده 😞 انقدری ناراحت شدم که نگو

من از شیر دادن خوشم نمیاد هر کس یه جوره دیگه به خودش مربوطه

وای دقیقا منم متنفرم ولی گفتم کمکی شیر خشک میدم که حداقل بیرون و مهمونی اینا شیرخشک بدم انواع شیرخشکو امتحان کردم لب نزد ازون روز اول... الان روزشماری میکنم برای از شیر گرفتنش

ولی واقعا به هیشکی ربط نداره چون هیچکس از مادردلسوزتر نیست برای بچه. من باشم میگم این مساله به خودم و بچم ربط داره ولا غیر

2706