2733
2739
سلام، تا حالا دکتر زنان نرفتم، البته یک چکاپ زنان رفتم پیش یک دکتر زنان معمولی، ازم پاپ اسمیر گرفت که کمی خونریزی با سه روز خونابه داشتم، بهم هم گفت یک زخم خیلی کوچیک داری که باید فریز شه،حالا اگه زخم بود چرا اون تستو گرفت که بدتر شم؟ خلاصه مردم تا حالا از استرس،پریودم شدم،گذاشتم تموم شه برم دکتر خوب، گفتن فروغ شادانلو، یکی گفت مریم ملکی، کدوم بهتره؟ ممنون می شم از راهنماییتون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
گل یاسی جون من تعریف فرحناز دادخواه رو درباره مشکلاتی مثل شما زیاد شنیدم مطبش تو خ بهشتی روبروی بیمارستان ارتشه . تو سایت بگردی شماره اش تو تاپیک ها پیدا می کنی . در ضمن من شنیدم فریز از قدرت باروری کم می کنه به همین خاطر می گم با دکتر دادخواه هم مشورت کن چون اونطور که یکی از دوستان سایت می گفت تمام رحم زن دادشش پر از کیست بوده اونم 6 ماه بعد از ازدواج و هر جا میرفته می خواستن رحم در بیارن اما دکتر دادخواه عملش می کنه و خوب میشه و اتفاقا الان هم یک نی نی ناز و سالم داره . برات ـآرزوس موفقیت و سلامت دارم
منم بیمار دکتر شادانلو هستم و خیلییییییییییییی هم راضیم از کارش

خیلی بادقت و با حوصله هست سر صبر به تمام حرفات گوش میده و کامل در مورد بیماریت برات توضیح میده

اینم شمارشه 88716727 خیلی هم خوب وقت میده
من از دکتر شادانلو خیلی راضی هستم چون سرطان سینه من رو ایشون تشخیص دادن، غده ای که اکثر دکترهای قبلی حتی متخصصین جراحی اون رو تشخیص نداده بودن....کارشون و اخلاقشون بی نظیره.
از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران ...
2706