2733
2734
عنوان

سنگ کلیه کسی دفع کرده ؟ با چه دارویی

1247 بازدید | 11 پست
شوشو سنگ داره
به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشه نه شعور لازم برای خاموش ماندن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مایعات زیاد بخوره و تحرک داشته باشه و یه دارویی به نام سن گل که گیاهیه بخوره من خودم حاملگی سنگ کلیه داشتم مایعات خوردم خود به خود رفع شد
این روزها

اگر خون هم گریه کنی

عمق همدردی دیگران با تو

یک کلمه است :

" آخـــــــی "
یعنی دکتر گفته سنگ شکن احتیاج نداره و خودش دفع میشه؟
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
ماء الشعیر تلخ بخوره مایعات خیلییییییی بخوره...ورزش کنه
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
به مامان دوستم دکتر Rowatinex داده بود که به دفع سنگ کمک کنه
2738
اره دکتر کفته دفع میشه
به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشه نه شعور لازم برای خاموش ماندن.
اگه کسی از داروهای سنتی نتیجه گرفته معرفی کنه بهم مرسی

سنگ کلیه اصطلاحا به بیماری گفته می شود که از کانی های موجود در ادرار جسم سختی ایجاد می شود که به ان سنگ کلیه می گویند.این سنگ معمولا در کلیه ایجاد می شود و از طریق مجاری ادراری خارج می شود.

ممکن است سنگ های کوچک بدون اینکه متوجه شوید از بدن شما خارج می شود.اما اگر این سنگ به بیش از ۵ میلیمتر برسد مجاری ادرای را می تواند مسدود کند و باعث ایجاد درد در پشت و شکم شما شود.

درد حاصل را کولیک یا قولنج کلیوی می نامند که ممکن است هر بیست دقیقه تا یک ساعت یک بار تکرار شود و این تنها درد نیست چرا که ممکن است دچار خروج خون از ادرار و استفراغ و دفع ادرار دردناک نیز شوید.

سن رایج در این بیماری از بلوغ تا حدود ۲۸ سالگی است و این بیماری در مردان چهار برابر زنان است.مسائل ارثی و تغذیه نامناسب در مبتلا شدن به این بیماری نقش اساسی را اجرا می کنند. سنگ کلیه می تواند علت درد بیضه باشد.