2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پدر  ao 

مادر ao

یک بچه  aa   

یک بچه  oo  

دو بچه  ao    میشه

مادر پسر طیف اتیسم خفیف هستم. اگه فرزند دوسالتون تاخیر کلامی داره حتما به پزشک مغز واعصاب کودک و مراکز توانبخشی و گفتار درمانی و کاردرمانی مراجعه کنید. از اتیسم نترسید صبور باشید برای منم. دعا کنید😘
2731

ارث گروههای خونی یه مقدار پیچیده تر از اونیه که توی دبیرستان و ژنتیک ۱ و ۲ دانشگاه میخونن...

بنابراین امکانش هست که به صورت بسیار بسیار نادر، چنین اتفاقی بیفته. معمول تر اینه که از پدر A  و مادر AB در کمال تعجب فرزند O میبینیم. 

بنابراین برای تشخیص اینکه فرزند به پدر و مادر تعلق داره یا نه، آزمایش تخصصی ژنتیک لازمه، نه فقط گروه خونی

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
ارث گروههای خونی یه مقدار پیچیده تر از اونیه که توی دبیرستان و ژنتیک ۱ و ۲ دانشگاه میخونن... بنابرا ...

دقیقا آفففرین...

ولی این چیزی بقول خودتون که کاملا درست هم هست، خیلی خیلی نادره

دقیقا آفففرین... ولی این چیزی بقول خودتون که کاملا درست هم هست، خیلی خیلی نادره

خب من سه تا مورد دیدم. برای من درجه خیلی اش، یه مقدار ضعیفتره.

به هیچ عنوان گروه خونی نباید در بحث توارث ژن از باب تشخیص نسب، مورد استفاده قرار بگیره.

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
خب من سه تا مورد دیدم. برای من درجه خیلی اش، یه مقدار ضعیفتره. به هیچ عنوان گروه خونی نباید در بحث ...

چه جااالب سه مورد بازم زیاده ها...

ببخشید میپرسم، اگه دوست داشتین جواب بدیییناااا کارتون با آزمایشگاه ژنتیکه؟!