2737
2739
من شورینی های کوک رو خیلی دوست دارم. اگه کسی میدونه چجوری درست میکنن بعضیاشونو میشه بهم یاد بده لطفا؟ خمیر نونشون چیه؟؟؟؟
یا یه چیزایی توو این سبکا.
دریای بزرگ دور *** یا گودال کوچک آب *** فرقی نمیکند *** زلال که باشی ، آسمان در توست ...
یه چیز خوشمزه :دی بافت نونشون یه چیز مث شیرینی دانمارکیه ولی شیرین نیست وسطش مواد مختلفی میریزن . مث سوسیس کالباس مرغ قارچ پنیر سبزیجات اینجور چیزا. مدلای مختلف داره.خیلی خوووووشمزه اس لعنتی .
دریای بزرگ دور *** یا گودال کوچک آب *** فرقی نمیکند *** زلال که باشی ، آسمان در توست ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نه بابا من از این ننر بازیا بدم میاد :)) اسمش شورینیه. شیرین نیس که آخه !
کوک یه سری چیزای جدید هم زده اسمشو گذاشته پورینی! مواد پوره شده اس :)) توو بروشورش دیدم اینو ندیدم داشته باشه فعلا . اسمای خودشون لوسه ! :))
2740
سما جون آخه این نونش مث اونا نیسسست که. خوشمزه و سبک تره. منم که اصلا این چیزارو بلد نیستم شما شاید بهتر از من متوجه شده باشید چه چیزایی توو ترکیب نونش هست ! :)