2733
2734
عنوان

کسی هست شوهرش اسپرم آنرمالش زیاد باشه ؟ میاین تو خواهشا ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 26 پست

نه اصلا هیچی نداد :((((((

والا منم تمام آزمایشات رو دادم ...هیچ مشکلی نیست .... ولی این سری میگن اگه مجدد باردار شدم بهتره آسپرین و هپارین بزنم

به امید خدا ، امیدوارم هر چه زودتر هر دو تاتون باردار بشید و به سلامتی اون 9 ماه رو هم بگذرونید
Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .

لاوین ، بعد از سقط جنین رو دادن پاتولوژی تا ببینن مشکلی بوده یا خیر ؟؟؟؟

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه سنجاقک جان هیچی بهش نداد ...

واقعا زن چه بیچاره ست ....مردا مشکل دارن ما باید اذیت بشیم و سوراخ سوراخ

tomorrow is a mystery...

2731

من همسرم خیلی کم گوشت میخوره ...ممکنه ضعیف بودنش به همین علت باشه ....

tomorrow is a mystery...

سنجاقک شوهر من هم اسپرمای آنرمالش زیاد بود. دکتر بهش کلومیفن داد 2 ماه خورد، مشکلش برطرف شد.... الآنم چهار ماهه باردارم
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...
البته خودم هم خوردم ولی فقط 10 تا دونه واسه 5 روز ...
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...
دقیقا برای همسر منم همچین مشکلی پیش اومد
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....
مشکل ابنرمالی اسپرما اونم ظرف دو ماه تو دو تا ازمایش

دوستم من اولین ازمایشو تو آزمایشگاهای بیرون دادم و خوب بود

بعدیشو دو ماه بعد تو رویان دادم نتیجه کلا زیر و رو شد...شاید ازمایشگاهتو عوض کردی

اگه تو مراکز ناباروری یا ازمایشگاهای تخصصی آز رو دادی به نتیجه اش مطمئن باش
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....
اسپرمای آبنورمال شوهر من توی سری اول 76 درصد بود که بعد از 2 ماه قرص خودن شد 43 درصد و مشکل ما هم حل شد