2733
2734
با این که سالم بودم الکی می خواست من را بفرستد لاپراسکوپی.
آخرین روز هم مادرم و همسرم باهاش دعوای مفصلی کردن ولی عمر من را یک سال و نیم به هدر داد. دکترم را که عوض کردم به 4 ماه نکشید باردار شدم.
از من به تو نصیحت پیشش نرووووووووووووووووووووووووو.
از مطب خلوتش پیداست که دوزار نمی ارزد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

سلام دوستان. کسی دکتر خوب زنان برای عمل کیست اندومتریوز می شناسه؟من چند ساله زیر نظر دکتر مریم السادات حسینی بودم ولی الان ایشون گفتند باید عمل کنید و دکتر بهناز نوری رو بهم معرفی کردند. کسی این دکترو می شناسه؟

خیلی دکتر خوبیه، هرچقد از خانومی اش بگم کم گفتم. تخصص و حرفه ای بودن هم که عالی. خیلی انرژی مثبته من که پیشش خیلی احساس آرامش میکنم. همیشه در دسترسه و خیلی هم وظیفه شناسه اصلا هم پولکی نیست الکی بفرسته زیر تیغ سزارین مگه خودت بخوای

2738

سلام , خانم من از سال پیش یعنی 98 زیر نظر ایشون قرار گرفت و تا 8 ماه در خدمت ایشون یعنی خانم شجاع ابیانه بود , متاسفانه در ماه 8 بارداری همسرم تکون بچه را احساس نکرد و وقتی پیش ایشون رفتیم ذکر کردند که بچه مشکل داشته و فوت کرده , بعد که من موضوع را پی گیری کردم هیچ کسی حتی ایشون حاضر به قبول این موضوع نبود که در طبابت خود اشتباه کرده و ذکر کرد اشتباه از سونوگرافی بوده و من اشتباهی نکردم , از سونوگرافی پی گیری کردم و سئوال کردم گفتند من هم مشکلی در این خصوص ندیدم و همه چی اوکی بود .

چند مورد هم میخواستم ذکر کنم :

1 - ما چند ماه قبل وقتی سونوگرافی انومالی را انجام دادیم جواب را پیش دکتر برده و ذکر کردند همه چی عالیه !
2 - چند وقتی بود همسرم دچار چاقی شدیدی شد و وقتی پیش ایشون رفتیم و چون در مطبشون مرد را راه نمیدند به همسرم ذکر کردند باید رژیم بگیری با اینکه همسر من اصلا نمیتوانست چیزی بخورد و مدام حالت تهوه و .. داشت و حتی این موارد هم ذکر کردیم گفتن نگران نباشید بچه هیچ مشکلی براش پیش نمیاد و تنها فقط ذکر کردند چی بخور چی نخور , حتی هزینه ای هم که بابت ویزیت پرداخت می کنی جوری است که دکتر میخواد زودتر پاشی بری که بره نفر بعد.. این مورد را وقتی بعد این چند ماه که رفتم با اتفاق همسرم دکتر دیگه ای قشنگ پی بردم که واقعا دکتر باید برای مریض خود وقت بزاره. چیزی که دقیقا این مدت از دکتر های دیگه که پیش آنها مراجعه کردیم میبینم.
3 - قطعا بعضی از اقایون مثل من تمایل دارند به اتفاق همسر خود پیش دکتر برن چراکه برای مرد هم این موضوع اهمیت دارد
- اینکه من ذکر کردم ایشون واقعا پول براشون مهمه این مورد است که وقتی بچه ی مرده را از شکم مادر در آوردند و ذکر کردند چند وقت بعد بیا پیش من وقتی پیش ایشون مراجعه کردیم و نه موردی بود نه ... باز از ما هزینه گرفتند بدون آنکه کاری کنند و یا دارویی بدند بلکه بدتر فقط به همسرم ذکر کردند جوانی و پیش میاد 

5 - این مورد را ما از چند دکتر که چند وقت بعد رفتیم و دنبال این مورد بودیم که چه دلیل باعث این اتقاق شده چراکه نه دکتر شجاع !! پاسخگو بودند نه دوست سونوگرافی !! و همه ذکر کردند یکی از اشتباهات این دکتر این مورد بوده که چرا بچه را به صورت سزارین بیرون کشیدند چرا که این کار در این زمان که بچه مرده درصد بالایی داره که جان مادر به خطر بیوفته !!
6 - وقتی ما به چند دکتر دیگر مراجعه کردیم ذکر کردند از شما ازمایش کبد و .. گرفته شد که متاسفانه خانم دکتر شجاع ابیانه اصلا به همسر من ذکر نکرد که باید این مورد را انجام بدی و ... 

7 - دقیقا روزی که این متن را تایپ میکنم پیش دکتری که رفته بودیم گفتن ازمایش کبد بدید که امروز همسرم اقدام کردند و بعد در پاسخ به این مورد ذکر شد که همه چی سالم و اوکی هستش چه کبد و ... مشکل از کیست تخمدان بوده و همین کیست تخمدان بوده که در زمان بارداری همسرم باعث درد زیاد شده و این مورد هم بارها به دکتر ذکر شده که این درد وجود داره اما خانم شجاع ابیانه هیچگونه حتی تشخیصی در این خصوص نداده و نه شکی کرده.

حرف پایانی :

من نه شما را تشویق میکنم که پیش این دکتر (( بری )) نه تشویق میکنم که پیش این دکتر (( نری )) فقط این مورد را میگم اگر در حال حاضر دکتر شما ایشون هستند پیشنهاد میکنم هر موردی بود با دکتر دیگه ای هم مطرح کنید و همیشه این شک درون شما باشه که ممکنه ایشون درست نگه ! و اگر ایشون دکتر شما نیست که فکر میکنم کلا سمتش نری برای خودت بهتره , انتخاب با خود شماست .

و در آخر هم این مورد را بگم بیمارستانی که همسر من در آن تحت درمان بود بیمارستان مادران بود ( دلیل انتخاب این مورد هم نزدیکی این بیمارستان به منزلمون بود ) که اشتباه اول و اخر من بود چرا که نه خدمات درستی داشت  , نه پرسنل خوبی ( اکثرا بی اعصاب و وقتی سئوالی ازشون پرسیده میشه فکر می کنند بهشون توهین کردی ) نه رسیدگی درست درمانی به مریض میشد و نه ...

امید وارد که هر کدام از شما مادران عزیز پیش هر دکتر و یا بیمارستانی رفتید , زایمان خوبی داشته باشید . ممنون و موفق باشید

من سال ۹۶ تحت نظر ایشان بودم و اول فروردین ۹۷ دخترم را به دنیا اوردند . و من ممنونم بخاطر همه چیز اول از خدا بعد از خانم دکتر شجاع ابیانه . حتی بعد از من دوستم رفت و ایشان هم کاملا راضی بودند و پسرش حدود ۲ سال دارد