2733
2734
عنوان

دارو یا قرص برای سقط جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 2775 بازدید | 65 پست
دیگه دوماهمه بچه ام کوچیکه نمیتونم از پسش بربیام و ... اگه خاستم سقط کنم تا دوهفته دیگه قطعی میگم ن ...

عزیزم الان بچت دوماهشه قلبش تشکیل شده توروخدا یکم بیشترفک کن خداکمکت میکنه انقدزودجفتشون بزرگ میشن ک ب تصمیمی ک میخاسی براسقطش بگیری خنده ات میگیره کاش توام مث من منصرف بشی منم دوماهمه توی8هفته ام سونورفتم صدای قلبشم شنیدم خداروشکرکردم ک ازسقطش پشیمون شدم ان شاالله ک سالم بدنیابیادبچم

دیگه دوماهمه بچه ام کوچیکه نمیتونم از پسش بربیام و ... اگه خاستم سقط کنم تا دوهفته دیگه قطعی میگم ن ...

تونستنش ک میتونم ولی ان شاالله ک توام پشیمونشی و سقط نکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم الان بچت دوماهشه قلبش تشکیل شده توروخدا یکم بیشترفک کن خداکمکت میکنه انقدزودجفتشون بزرگ میشن ک ...

انشالله ‌ک خدا کمکتون کنه

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،

سلام . عکس قرص سقط میفرستید 

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
2731

این خانوم ب زن دایی من قرص داد قرص هندی نمیدونم چی بودد میگن قرص اصل نبوده خدا ازت نگزره فقط ب فکر پول هستید سقط نشده این شمارش 09332813372 این شمارش ی خانوم دلال ب این ادما اعتماد نکنید بپیش ماما برید 

این خانوم ب زن دایی من قرص داد قرص هندی نمیدونم چی بودد میگن قرص اصل نبوده خدا ازت نگزره فقط ب فکر پول هستید سقط نشده این شمارش 09332813372 این 2شمارش ی خانوم دلال ب این ادما اعتماد نکنید بپیش ماما برید 

2740

حرومتون این پولا ای خانم ک این شمارت 09332813372 پول گرفتی ی قرص دادی ب زن دایم با جون مردم بازی میکنی تو اصلا علتشو نداری ماما نییستی بلد نیستی چرا فقط ب فکر پولی ب فکر جان مردم نیستی 

سلام دوستان صبتون بخیر  منم تو9 هفته سقط کردم البته دوران عقد بودم دکتر زنان گفت باید قرص اصل بگیری وگرنه عوارض خطرناکی داره زیر نظر باشی و برات انتی بیوتیک بخوری من رفتم مطب ی ماما تو میدان ولیعصر تهران خدا خیرش بده کادر درمان بیمارستان زنان زایمان بود قرص اصل سهمیه بیمارستان اراد گرفت برام سقط کردم شمارش میزارم برا کسایی ک مشکل دارن و میخوان سقط کنن 09197141487

سلام دوستان من تو همین سایت و تاپیک ها با خانم سهیلی اشنا شدم شمارش گذاشته بودن من تو عقد باردار شدم 8هفته  زنگ زدم بهشون ی هفته پیش قرص سایتوتک ازش گرفتم خودشون ماما هستن مطبش تو میدان ولیعصر سقط کردم داروشون اصل بود بردمش پیش دکتر داروخانه اشنا داشتم خودشون بهم مشاوره داد سقط کردم خداروشکررفتم سونو بقایا نداشتم دردش قابل تحمله بهم گفت مسکن نخوردم یه دنیا ممنونم ازشون شمارش میزارم شاید کمکی کرده باشم 09197141487 واتساب داره . . . . 09396739642 ولی این در دسترس همیشه خیلی مهربون ازش کمک بگیرید

سلام دوستم خیلی ممنون ک شماره خانم سهیلی گذاشتی واقعا شرایط نداشتم ابروم در خطر بود من حتی عقدم نکرده بودم من سقط کردم 9 هفته و سونو دادم بقایا ام نداشتم و قرص سایتوتک اصل امریکا و بهم داد ب پزشکم نشون دادم خدا خیرشون بده من دوشماره ازشون دادم میزارم ک مشکل همه انشالله حل بشه شماره تماسش ۰۹۳۹۶۷۳۹۶۴۲،،،۰۹۱۹۷۱۴۱۴۸۷ این شماره واتساب داره 

عزیزم زنگ بزن خانم سهیلی کمکت میکنه بدونه شرایط نداری خیلی مهربون و با شخصیت هستن  ماما هستن خودش قرص اصل و امریکایی بهت نیده شمارش دارم برات میزارم ۰۹۳۹۶۷۳۹۶۴۲ این همیشه در دسترس من و همکارام پیشش رفتیم واتسابم داره ۰۹۱۹۷۱۴۱۴۸۷

2706